Sari la conținut
Forum Roportal
Xp3rT

Cel mai bun joc cu tancuri

Postări Recomandate

Acesta este un super joc cu tancuri, ce se joaca online pe browser intre milioane de jucatori din toata lumea. Este un fel de Counter-Strike, doar ca se joaca cu tancuri. Puteti avansa in rank si cu cat jucati mai mult si castigati/culegeti cristale, va puteti upgrada/cumpara tancurile (in timp) si armele cu care sa jucati. Am cautat discutii despre joc pe acest site si nu am gasit nicaieri postat. Poate unii dintre voi l-ati jucat, multi poate nu. Sunt create clanuri ale multor tari din lume, SUA,Rusia,Olanda,Jamaica,China,Marea Britanie,India,Arabia Saudita etc, etc echipe/clanuri ce disputa batalii intre ele. Un clan al Romaniei insa, din pacate nu am gasit infiintat, desi vreo cativa jucatori din Romania am intalnit. Am deja cativa cunoscuti romani care joaca si vrem impreuna sa infiintam clanul Romaniei. Cei doritori sa participe, faceti-va cont si apoi ne intalnim si discutam pe chat. Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, ce sa zic, nu sunt fan CS (am jucat 5 minute dupa care l-am sters... deja nu mai stiam ce sa fac, ma plictisisem), dar imi plac tanculetele :D poate ma voi juca candva, adaug link-ul la favorite :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×