Sari la conținut
Forum Roportal
Anna Condor

Isus!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poti sa imi arati un om care sa faca asta? :yahoo:

 

ai raspuns cu o intrebare,ca sa te eschivezi ? :yahoo:

 

De ce? :yahoo: Pentru ca asa ti s-a spus? :P

nu,ptr ca asa am dedus din spusele tale :roll:

 

:roll: Da, ti-ar place sa crezi asta, nu? :yahoo:

nu o cred :yahoo: ....am dedus...din nou... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai raspuns cu o intrebare,ca sa te eschivezi ? :yahoo:

Nu. Am facut-o ca sa iti imping deductia un pic mai departe decit locul in care s-a impotmolit. :P

nu,ptr ca asa am dedus din spusele tale :yahoo:

nu o cred :roll: ....am dedus...din nou... :yahoo:

mda :yahoo: Interesanta deductie, dar cam :yahoo:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu. Am facut-o ca sa iti imping deductia un pic mai departe decit locul in care s-a impotmolit. :P

:crazy: !

vrei sa spui ca tu te-ai impotmolit cand te-am intrebat ce face un PC independent de om?CE anume face ..ca tu le ai cu PC-urile(sa inteleg) ??

Daca ma trimiti pe mine sa caut prin google cum ar cauta orbul Braila,macar ca el ar fi gasit-o...inseamna ca nici tu nu stii.Sau ai un raspuns care imi convine mie :) si nu vrei sa mi-l spui... ca sa nu te dai de gol :blink:

Io is mica si proasta(sa zicem) dar explica tu care e treaba cu PC si promit sa imi cer iertare :- !

Editat de annacondor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii un PC nu poate face nimic deoare ce el este creat de om si face doar ce ii este pus in programare sa faca

conceptul de "machine learning" exista deja din anii '60. doar ca oamenii nu-s constienti de el.

computerele invata singure, si nu de ieri de azi. :good:

singurul lucru care le limiteaza este materialul de constructie.

 

dar de unde am plecat si unde am ajuns... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
conceptul de "machine learning" exista deja din anii '60. doar ca oamenii nu-s constienti de el.

computerele invata singure, si nu de ieri de azi. :good:

singurul lucru care le limiteaza este materialul de constructie.

 

dar de unde am plecat si unde am ajuns... :stars:

mda...ma rog ! :doh: pana sa invete singure cam ce ar trebui sa fie facut??...si da,de unde am plecat si unde am ajuns....daca [dan-marius] m-a provocat,ca sa-i faci??? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda...ma rog ! :stars: pana sa invete singure cam ce ar trebui sa fie facut??...si da,de unde am plecat si unde am ajuns....daca [dan-marius] m-a provocat,ca sa-i faci??? :good:

dap...prin anii '70 , americanii au proiectat primul computer, ce avea capacitatea sa invete din propiile greseli, insa proiectiul a fost stopat din motive f.f. obiective .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dap...prin anii '70 , americanii au proiectat primul computer, ce avea capacitatea sa invete din propiile greseli, insa proiectiul a fost stopat din motive f.f. obiective .

dap...si caracterul ala de a invata singur cine l-a pus acolo????

Motive obiective zici ? :good:

adica le era frica (,) ca intr-o zi vor fi mai destepte ca omu' :lol2: cam cum sunt acum oameni care se cred mai destepti decat Dumnezeu :stars:

Editat de annacondor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: !

vrei sa spui ca tu te-ai impotmolit cand te-am intrebat ce face un PC independent de om?CE anume face ..ca tu le ai cu PC-urile(sa inteleg) ??

Da, le am cu pc-urile. Doar lucrez in domeniu... Doar din punct de vedere hardware un pc nu face nimic, doar consuma curent si atit. Din punct de vedere software pc-ul face doar ceea ce este programat sa faca in functie de informatiile la care are acces. Exact ca un om.

Daca ma trimiti pe mine sa caut prin google cum ar cauta orbul Braila,macar ca el ar fi gasit-o...inseamna ca nici tu nu stii.Sau ai un raspuns care imi convine mie :doh: si nu vrei sa mi-l spui... ca sa nu te dai de gol :good:

Io is mica si proasta(sa zicem) dar explica tu care e treaba cu PC si promit sa imi cer iertare :o: !

Nu te-am trimis sa cauti pe google, te-am trimis sa inveti. :stars: Cind vei avea o idee despre bazele programarii si directiile in care ea evolueaza (una dintre tinte fiind Inteligenta Artificiala) poate o sa mai discutam despre asta... dar pina atunci e inutil. :lol2: :D

 

mda...ma rog ! :doh: pana sa invete singure cam ce ar trebui sa fie facut??...si da,de unde am plecat si unde am ajuns....daca [dan-marius] m-a provocat,ca sa-i faci??? :D

Poti face ceva: sa deschizi un subiect pe tema asta, ca aici e :doh: :doh:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×