Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Intrunire secreta de interes public

Votati, va rog  

3 membri au votat

  1. 1. Pe ce data?

    • 30 septembrie - 6 octombrie
      0
    • 13 - 20 octombrie
      0
    • 20 - 27 octombrie
      0
    • 30 februarie 2013
  2. 2. Veti fi influentati de faptul ca vor veni unii useri pe care ii simpatizati/antipatizati

    • Eu da
    • Nu stiu
    • Oricum ne-am planuit intalneala privata pe messenger
      0
    • Va iubesc pe toti, oricum n-am ce face cu banii
      0
    • N-am sa vin din cauza initiatorului, in primul rand


Postări Recomandate

Eu oricum nu voi veni.

 

Mai aveti de gand sa va intalniti anul asta, sau deja v-ati planificat doar intalniri "in private", dupa un flirt siropos pe messenger? Tin sa mentionez ca sunt de acord ca toti cei care vor dori sa se stranga la o masa (sau chiar doua mese alaturate... in functie de capacitatea incintei), sa-si anunte prezenta, astfel incat sa se stie din prima cei care vor veni sau nu vor veni, pe motiv ca prefera/refuza sa fie in compania unui user ales in mod aleatoriu. Cum ar fi, dac-ar veni un user pe care am boala, sa stiu din prima daca va avea rost sa irosesc bani pe consumatie si chiar transport.

Stiu ca inceputul lunii octombrie va prieste, desi eu ma gandeam ca aceasta intrunire, intrucat sa fie organizata din timp, sa se petreaca undeva pe data de 30 februarie.

Asadar, va rog sa alegeti optiunile afisate in chestionar(e).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu oricum nu vei veni, de ce deschizi topic? De ce faci chestionar la misto?

 

 

 

 

Nu-i spune nimeni (dintre moderatori, vreau sa spun) astuia sa-si vada de treaba lui, ca nu il priveste ce face lumea pe messenger? De ce trebuie sa suportam tacit cacaturile astea? Trebuie sa le consideram glume si sa nu ne deranjeze? De ce, ca e o persoana cu probleme psihice si nu trebuie sa ne punem la mintea lui?

Ce face fiecare in viata privata e strict treaba persoanei respective, nu vad de ce un neica nimeni tre sa isi dea cu parerea despre ce face lumea pe messenger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fii rabdatoare !

Curand soseste duhul invizibil al moderarii si face " Hocus Pocus inchideamus" cu topicul.

 

Cat despre a-i transmite chestia cu treaba personala, ma indoiesc....ceva mai devreme ne explica unul cum e cu dreptul la libera exprimare indiferent ce, cum si, musai sa fie fara consecinte.

Ca altfel esti cica abuzator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pot sa-i zic unuia ca-i un idiot, dar ii zic o data, maxim de doua ori, daca vad ca nu intelege din prima. Dar userul care a deschis acest topic repeta aceeasi placa de foarte mult timp, ar fi cazul sa inceteze, ca nu suntem toti prosti si el destept, ca sa poata sa zica ce vrea si sa nu zica nimeni nimic inapoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu oricum nu voi veni.

Mai aveti de gand sa va intalniti anul asta, sau deja v-ati planificat doar intalniri "in private", dupa un flirt siropos pe messenger?

:rot:

Ma mai gandesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu vin nici eu.

 

Dzidzean, Alexandra, ar trebui sa organizati si voi o intalnire, una a celor pe frecventa voastra.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Durata intre 20 si 27 octombrie mi se pare mult prea scurta pentru cei care oricum nu vor sa vina. Propuneti si voi intervale de macar o luna, din care sa ne alegem fiecare pe ala in care nu vrem sa venim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..., sa se petreaca undeva pe data de 30 februarie.

Asadar, va rog sa alegeti optiunile afisate in chestionar(e).

 

 

sunt de acord cu tine. Data de 30 februarie mi se pare ideala.

 

Nu raspund la chestionare, fac alergie. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×