Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna tuturor..Am nevoie de niste sfaturi,foarte serioase:|

Acum o saptamana m-am despartit de prietenul meu cu care am fost impreuna doua saptamani.Prea putin spun unii,dar credeti-ma ca tin foarte mult la el tine la fel la mine,sunt sigura de asta..Doar ca mi-a cerut asa dintr-o data sa ne despartim fara nici un motiv..I-am tot cerut explicatii dar nu a vrut sa-mi de-a..Mi-a spus ca asa e mai bine ca nu mai poate fi nimic intre noi si e mai bine pentru mine sa nu sufar mai tarziu.Noi vorbeam de un an de zile..A vrut sa-si lase prietena pt mine ..De cand ne-am cunoscut a vrut sa fim impreuna..Aseara ii zicea verisoarei mele ca tine foarte mult la mine si ii place de mine da nu putem fi impreuna.

Va rog spuneti-mi ce sa fac?Tin foarte mult la el si nu vreau sa-l pierd.Ce sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat timp?Mi-a spus ca nu ne vom mai impaca niciodata dar tot timpul vrea sa ne vedem..vrea sa ramaem prieteni..Nu stiu ce sa mai cred..

 

 

nu am de unde sa iti spun exact cat timp...trebuie sa inveti sa ai rabdare, stiu ca e greu...

niciodata sa nu spui niciodata spune o vorba inteleapta! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea ca dupa ce se plictiseste de tipa cu care e acuma, sa se intoarca la tine, finca stie ca oricum ii accepti orice mizerrie, finca na....il iubesti, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cu nici o tipa acum;)

 

Mda...

Care parte din "s-a terminat" n-o intelegi?

Sub nicio forma nu reusesc sa inteleg de ce atunci cand unul din partenerii unui cuplu considera incheiata o relatie, celalalt insista, iar si iar, devenind ridicol uneori sau ramanand cu o stima de sine la nivelul zero. Cand veti intelege ca dragoste cu sila nu se poate si ca mila nu inseamna dragoste, ci poate doar sa duca la dezgust?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×