Sari la conținut
Forum Roportal
Wahaha

Ati participa la un concurs de literatura pe o tema stabilita pe forum ?

Postări Recomandate

Ceva carte, gandesc eu. Ar fi frumos sa ii intrebam pe participanti ce premiu ar dori sau ce carte. Se pot scrie aici si alte idei, sugestii.

Creatia ar fi bine sa fie incadrata intre un minim si maxim de randuri ( in Word 12, de exemplu).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi interesant.

Cu sistem de vot in chestionar, sau note pe diverse criterii, sau cum?

Si mai ales, cine corecteaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa fie treaba oabla, trebe o tema propusa, iar de corectat, nu cred ca e cazul, se vede imediat ...

numai eliminarea lucrarilor fara greseli de ortografie ar limita cercul participantilor la ... un punct ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fie proza sau poezie...

Da sau nu ?

 

Eu zic ca da.

Mi-au placut f mult randurile ce mi le-ai trimis, desi ti-am sustinut idea, se pare ca roportalului nu i se pare interesant...pacat.... zic eu pt ca aici chiar sunt persoane care au talent.

 

ca sa fie treaba oabla, trebe o tema propusa, iar de corectat, nu cred ca e cazul, se vede imediat ...

numai eliminarea lucrarilor fara greseli de ortografie ar limita cercul participantilor la ... un punct ?

uf...rautate mai esti :spiteful: ...de ce suntem aici? sa ne corectam noi intre noi :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-au placut f mult randurile ce mi le-ai trimis, desi ti-am sustinut idea, se pare ca roportalului nu i se pare interesant...pacat.... zic eu pt ca aici chiar sunt persoane care au talent.

"femeia" ? mdea, reusit eseu.

uf...rautate mai esti :crazy: ...de ce suntem aici? sa ne corectam noi intre noi :o:

sa-i hranim pe cei flam

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×