Sari la conținut
Forum Roportal
fast_motion

Pulovere casmir

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

incerc sa gasesc pagini din romania cu pulovere de casmir insa mi se pare ca stam foarte prost la categoria asta... sunt multe cu acril si bumbac in combinatie cu ce caut eu... daca stie cineva vreo adresa cu pulovere de casmir 100%, rog sa imparta si cu mine!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sigur, dar din cate am mai citit despre economia est europeana. ai sanse mari sa gasesti in Turcia ceea ce cauti.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cunosc piata din turcia si nici nu am drum pe acolo prea curand... vreau sa cumpar ca dar de craciun vreo 3-4 modele dar sa fie si autentice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa gasesc pagini din romania cu pulovere de casmir insa mi se pare ca stam foarte prost la categoria asta... sunt multe cu acril si bumbac in combinatie cu ce caut eu... daca stie cineva vreo adresa cu pulovere de casmir 100%, rog sa imparta si cu mine!!!

 

Kashmir ... imi aduce aminte de India :tease: ai incercat pe acolo sa-ti cauti norocul???

Eu am cateva esarfe din 100% casmir dar si pulovere cumparate aici, ma mir ca acolo in zona rece nu se gaseste asa ceva!!! In Phoenix zilele trecute cand temperaturile ajungeau la cote maxime pe planeta, se vindeau puloverele la reducere de 75%!!! imediat s-au golit magazinele:crazy:jachetele deja erau intre 35-50% ca si restul articolelor de haine calde!

 

Nu stiu sigur, dar din cate am mai citit despre economia est europeana. ai sanse mari sa gasesti in Turcia ceea ce cauti.

 

In State pe eticheta scrie Made in Italy!!! si se vinde doar in magazine scumpe, ca Nordstrom, Macy's, Bloomingdales din astea upscale :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu puloveru respectiv de pe envy... treaba e ca se gasesc si pe aici si nu m-ar omori sa cumpar cateva insa, cu banii care ii dau pe unu singur de aici pot sa cumpar 3-4 din tara :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa gasesc pagini din romania cu pulovere de casmir insa mi se pare ca stam foarte prost la categoria asta... sunt multe cu acril si bumbac in combinatie cu ce caut eu... daca stie cineva vreo adresa cu pulovere de casmir 100%, rog sa imparta si cu mine!!!

 

http://vintage-si-handmade.blogspot.ro/

Uite aici, in dreapta la etichete gasesti eticheta Casmir, unde sunt multe pulovere frumoase, italiene, scotiene, etc din casmir de calitate.

Iar pretul este mai mult decat accesibil fata de un pulover cumparat din magazin. Asta daca il gasesti. Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×