Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Intreaba-ma orice nu ai putut sa intrebi pe altcineva

Postări Recomandate

Daca ai vreo intrebare extravaganta, traznita, insolenta, strigatoare la cer, pe care nu ai putut sa o pui parintilor, prietenilor sau tesatoarelor destinului, asterne-o cu incredere aici.

:acute:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ai ?

 

37 in buletin. Mental am 16 ani, iar emotional 7.

 

Iti place sa fi bagat in seama?

 

In general prefer sa trec neobservat. Cateodata insa apreciez atentia care imi este oferita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce ai ales facultatea de psihologie ?

 

Pentru ca mi-am dat seama ca planeta e explorata si cartografiata, si nu mai am sansa de a descoperi teritorii noi. La terraformarea unor planete din Sistemul Solar nu am acces deocamdata. Marte e departe inca. Iar ca sa afli comori ingropate sau scufundate ai nevoie de multe echipaje si aparatura extrem de scumpa. Asa ca am decis sa explorez psihicul uman, unul dintre putinele domenii in care mai poti afla ceva nou astazi (desigur alaturi de neurologie, genetica, fizica cuantica, samd). Insa psihologia e un domeniu din care poti sa le explorezi si pe acestea. E interdisciplinar.

Editat de Nemo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce incerci sa ne analizezi, chiar si atunci cand noi iti zicem sa te potolesti ?

 

37 in buletin. Mental am 16 ani, iar emotional 7.

Multi inainte ! :)

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe cine ai votat? Base sau Crin?

 

Pe niciunul, pentru ca nu se ridica la nobletea de caracter necesara pentru a putea fi politicieni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×