Sari la conținut
Forum Roportal
Vesta

Infidelitatea zodiilor

Postări Recomandate

Ba si femeile, desi "e complexe, face si drege" adica inseala, daca asta voiai sa spui, dar nu se incadreaza atat de bine in impartirea pe zodia natala(in modul cum o fac). De fapt, exista si diferente de aspect si comportament intre barbatul Fecioara si femeia Fecioara, de exemplu, dupa cum sunt zodii mai bune pentru femei decat pentru barbati, cu rezerva de rigoare(fiecare individ este totusi unic si nu e reprezentat, in niciun caz, numai de zodia natala)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Melissa, imi pare rau, dar nu am cum sa raspund aici la intrebarea ta. Ar trebui sa tin un mic curs de astrologie si sa redau si din experienta practica si nu am timpul necesar.

E ok, nicio problema. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ok, nicio problema. :)

O sa incerc totusi sa explic, dar va fi prin mai multe raspunsuri, tangential la alte chestiuni sau materiale pe care le voi posta aici.

Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, se aplica barbatilor, in cea mai mare parte. De altfel, eu iau putin in considerare zodia natala la femei, ea caracterizand mai degraba barbatii spre care sunt atrase, decat pe ele insele. Femeile sunt mai complicate si asta inca nu sunt sigura daca e un avantaj sau un dezavantaj. Sunt mult mai multe de luat in calcul la o femeie, din punt de vedere astrologic.

 

adica femeile nu inseala sau cum ?

normal ca sunt diferente de comportament, dar sa spui ca e valabil doar pt ei, ca ele sunt complicate...

 

eu ti-am dat aspecte importante si sunt femeie pe deasupra, deci cum sunt ?

 

Permiteţi?

,,Cinste,tendinţa de a fi arbitru,predispoziţie spre linişte,compasiune'' ...Amor,doar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica femeile nu inseala sau cum ?

normal ca sunt diferente de comportament, dar sa spui ca e valabil doar pt ei, ca ele sunt complicate...

 

eu ti-am dat aspecte importante si sunt femeie pe deasupra, deci cum sunt ?

 

 

 

 

Draga YasmiSL, nu am citit toate postarile, dar numai datele complete ale nasterii ajuta un astrolog sa spuna ceva corect despre o persoana. Pe de alta parte insa, o persoana poate beneficia de informatiile obtinute in urma analizei horoscopului ei numai atunci cand intr-adevar are nevoie de asta. Simpla curiozitate nu a adus absolut niciun beneficiu si am muncit in van pentru cunostinte si prieteni, acum multi ani de zile. Nu am inteles mult timp de ce tocmai pentru cei care doream sa fac cat mai mult, nu am reusit sa fac mai nimic.

Asa ca atunci cand vei avea nevoie si iti vei dori din toata inima sa te cunosti si pentru a te transforma(caci un horoscop scoate si lucruri mai putin placute si unele care sunt negate adesea cu inversunare), sigur vei gasi persoana cea mai potrivita sa te ajute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica femeile nu inseala sau cum ?

normal ca sunt diferente de comportament, dar sa spui ca e valabil doar pt ei, ca ele sunt complicate...

 

Adica au mai multe criterii dupa care se ghideaza atunci cand insala, mai complexe fiind.

Sper ca s-a clarificat problema.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica au mai multe criterii dupa care se ghideaza atunci cand insala, mai complexe fiind.

Sper ca s-a clarificat problema.

 

 

Adica femeile nu sunt curve, pentru ca au mai multe motive decat barbatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

Draga YasmiSL, nu am citit toate postarile, dar numai datele complete ale nasterii ajuta un astrolog sa spuna ceva corect despre o persoana. Pe de alta parte insa, o persoana poate beneficia de informatiile obtinute in urma analizei horoscopului ei numai atunci cand intr-adevar are nevoie de asta.

 

aha , si postind pe un forum ai considerat ca toti avem nevoie de asta ??

eu doream sa ma amuz , eu de mine,nu era nimic serios.

citva caracteristici puteai spune.

 

uite : 2.10.1967, ora 6 AM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×