Sari la conținut
Forum Roportal
Vesta

Infidelitatea zodiilor

Postări Recomandate

Studii recente au dezvaluit că 50-60% dintre barbatii casatoriti se angajeaza in relatii extraconjugale la un moment sau altul, pe durata relatiei lor. Este posibil insa ca procentul sa fie mai ridicat(cel puţin 60%)! Aproape orice mariaj se va confrunta mai devreme sau mai tarziu cu o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascendentul in anumite zodii, cat si anumite tipare care se repeta in astrogramele celor care inseala sau sunt inselati.

Puteti citi continuarea pe blogul de pe siteul roportal: http://www.roportal.ro/discutii/blog/995/entry-5556-infidelitatea-zodiilor/

 

Am citit.

Ce poti sa-mi spui despre amorul si metehnele unei balante cu ascendent tot in balanta si luna in fecioara si venus in fecioara.

Editat de YasmiSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Studii recente au dezvaluit că 50-60% dintre barbatii casatoriti se angajeaza in relatii extraconjugale la un moment sau altul, pe durata relatiei lor.

Care sunt acele studii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit.

Ce poti sa-mi spui despre amorul si metehnele unei balante cu ascendent tot in balanta si luna in fecioara si venus in fecioara.

 

 

Permiteţi?

,,Cinste,tendinţa de a fi arbitru,predispoziţie spre linişte,compasiune'' ...Amor,doar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar numai desore barbati e vorba? Stiam eu.

Da, se aplica barbatilor, in cea mai mare parte. De altfel, eu iau putin in considerare zodia natala la femei, ea caracterizand mai degraba barbatii spre care sunt atrase, decat pe ele insele. Femeile sunt mai complicate si asta inca nu sunt sigura daca e un avantaj sau un dezavantaj. Sunt mult mai multe de luat in calcul la o femeie, din punt de vedere astrologic.

Editat de Vesta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S.R. Da, sunt femeie. Cred ca am indicat sexul la inscrierea pe roportal.

Melissa, imi pare rau, dar nu am cum sa raspund aici la intrebarea ta. Ar trebui sa tin un mic curs de astrologie si sa redau si din experienta practica si nu am timpul necesar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×