Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Focul s-a stins

Postări Recomandate

Mda, Dumnezeu sa odihneasca intreaga familie.

Daca nu a fost pe pamin, macar sa fie in ceruri.

 

Pantha rei... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am putut sa cred pana n-am citit ziarele (primisem mass-uri)...

Ieri alaltaieri fredonam de-aiurea "Un actor grabit" :o:

Imi pare rau :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa ii odihneasca si sa ii primeasca cu mainile deschise...macar acolo sa fie o familie daca aici nu sa putut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce ma deranjeaza in general la stirile astea este faptul ca se mediatizeaza doar moartea anumitor persoane, asa-zise celebre, cand de fapt zilnic mor oameni, in Romania, in afara Romaniei, etc. Cei care nu apar prin mass-media nu au fost oameni, nu au avut suflet ?

 

Viata e o moarte continua, lenta sau "Ne nastem spre a muri" sau "Life is just a slow way to die".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce ma deranjeaza in general la stirile astea este faptul ca se mediatizeaza doar moartea anumitor persoane, asa-zise celebre, cand de fapt zilnic mor oameni, in Romania, in afara Romaniei, etc. Cei care nu apar prin mass-media nu au fost oameni, nu au avut suflet ?

 

E de discutat. Insa nu aici...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce ma deranjeaza in general la stirile astea este faptul ca se mediatizeaza doar moartea anumitor persoane, asa-zise celebre, cand de fapt zilnic mor oameni, in Romania, in afara Romaniei, etc. Cei care nu apar prin mass-media nu au fost oameni, nu au avut suflet ?

 

Viata e o moarte continua, lenta sau "Ne nastem spre a muri" sau "Life is just a slow way to die".

to death, I may say....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar noi de ce plangem?cine a murit?laura stoica va trai mereu in amintirea noastra..ea este mai vie ca niciodata..asculta-tii muzica,haideti noi publicul sa incurajam adevaratele talente..ptr ca in noi suntem cei mai buni critici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×