Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sexy mi se pare un tip cu parul brunet(da'nu ma deranjeaza nici daca-i blond) si ochii verzi sau albastri. Si tenul deschis la culoare. Nici prea slab, nici prea gras, poa' sa aiba corpul "lucrat" la sala dar nu imi plac pachetele de muschi. Imi plac tipii cu parul scurt, dar am facut si exceptii.

Dar astea nu sunt niste reguli ptr mine, oricum cel mai mult conteaza atitudinea.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:rot: barbat fulloptions :lol2:

 

Printre fulloptions sa fie un mic window de scapare din ghearele unui pirat feroce:crazy:

 

barba e optiona, dar sigur si-o lasa ca-l sacai eu.

 

Va uitati la serialul Duck Dynasty??? la acei rednecks/tarani barbosi din delta :yahoo:

 

On: nu-mi plac barbati cu par pe fatza!!! la distanta n-am treaba cu ei ....

 

Cum credeti ca trebuie sa arate un barbat, pentru a fi considerat sexy de catre femei?

 

 

Intaii trebuie sa-l ai in fatza si pe urma se decide mai departe. Socotelile de acasa nu se potrivesc cu cele din targ ... Nu numai fizicul decide la capitolul sexy!!! Si din privire se emana o raza speciala irestibila iar fiecare femeie mai vede si altceva intr-un barbat decat un striper.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexy e barbatul care te face sa razi, sexy este barbatul care poate duce o conversatie inteligenta la bun sfarsit, sexy este barbatul care iti deschide usa la masina sa te sui, sexy este barbatul care stie ce este ala preludiu, sexy este barbatul care nu stie ce inseamna sa lovesti o femeie.... partea cu patratele in jurul buricului si epilare totala sunt doar niste ambalaje frumoase pentru ceea ce conteaza cu adevarat!

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexy e barbatul care te face sa razi, sexy este barbatul care poate duce o conversatie inteligenta la bun sfarsit, sexy este barbatul care iti deschide usa la masina sa te sui, sexy este barbatul care stie ce este ala preludiu, sexy este barbatul care nu stie ce inseamna sa lovesti o femeie.... partea cu patratele in jurul buricului si epilare totala sunt doar niste ambalaje frumoase pentru ceea ce conteaza cu adevarat!

 

Te ajut putin la definirea barbatului sexy ... este acel mascul, pentru care la prima vedere vrei sa te dezbraci si in mijlocul alimentarii!!!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ăsta ce ziceti?

Mie nu mi se pare sexy. Ci doar cu muschi.

Mie asta mi se pare un barbat sexy:

jencarlos-canela-08.jpg

Dar si asta:

robert-de-niro.jpg

Pentru mine un barbat sexy este cineva care-mi place cum arata si il are si pe "vino-ncoace" . Atitudinea, mai mult decat aspectul fizic, face un barbat sexy. Parerea mea. Am vazut barbati extraordinar de frumosi dar mie nu-mi pareau sexy. Si barbati a caror aspect fizic nu era rupt din soare, dar erau sexosi tare. :D

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum credeti ca trebuie sa arate un barbat, pentru a fi considerat sexy de catre femei?

 

Indiferent cum arata tre sa aiba GENA. :pardon:

Adica acea particularitate care atrage.

In mare parte treaba e nativa, cum spuneam, dar se poate educa, cu mult efort si preocupare.

Succes.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×