Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@Rodica

Ba este, si mie imi place de el.

Dar cred ca ceea ce il face si mai sexy e atitudinea, ia imagineaza-ti-l in postura de infractor, ti se mai pare sexy?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga, de ce imi tulburi viziunea cu forme fara fond? Nu ai gasit poze cu dl comisar?   Iote, Traian Berbeceanu, o figura extreeeeem de sexi. 

Aud prima oara de acest nume ... si nici in ziare nu scrie despre el nimic ... atunci de unde sa stiu ca este si comisar???  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iata o figura uniformizat, barbat sexy, nu provoca decat batai de inima in plus ... cred ca ai urmarit serialul  Razboi si Pace

 

James20Norton_war-peace-630x454.jpg


James Norton  joaca rolul lui Prince Andrei Bolkonsky in celebrul film.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Justin Trudeanu Nu mai este cel mai SEXY politician din lume!

-232986.jpg

 

Eduardo Leite și este primar într-un mic orășel Pelotas, din Brazilia, în vârstă de 32 de ani, 

are peste 13 milioane de urmăritori pe contul său de Instagram ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bărbaţii sexy în uniformă, detronaţi de barbati cu alte "meserii sexy" ...   au uitat de atom-fizicisti si nuclear scientist, meserii sexy, dar nu necesar si practicantii  :giggle: 

 

f20d4210a64f49f10fc86634cb61860b.jpg        fb090582feebad620dab3011e7e5bed0.jpg  leo1_0.png?1359239142

 

 


328f1968e510f6ee548ffac9b32bb4b4.jpg


2273153981cd7e8726ce1f211d3de71d.jpg


http://adevarul.ro/life-style/stil-de-viata/topul-celor-maisexy-profesii-masculine-barbatii-uniforma-detronati-1_5109394a4b62ed5875ba61e0/index.html

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fb169ccb7083c098076411b85e561eb13b61f39c

 

S-a ivit la orizont si profesionalul cu 2 meserii in uniforme diferite si nu da semne da abandoneaza una din ele ... Regele Olandei, King Willem-Alexander 50 de ani, ziua e rege si de 2 ori pe luna pilot comercial la KLM si n-a fost recunoscut de pasageri!!!   Nu cred ca are mai putin succes in una din uniformele purtate ocazional, arata le fel de bine in orice costumatie doar cel regal e putin mai complicat de purtat decat cel de pilot   :plane:   Din cate se vede doamnele tot sint in cautarea barbatului in uniforma, chiar daca numai temporar poarta  :haha:  si iar sint in ceata care din meserii e mai sexy ...

  _WA.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×