Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Image

Un alt "billionaire" a parasit deja lumea asta dar n-a avut timp sa mai cheltuie din acel teanc de bani, a lasat in urma doar cateva poze sexy sa-si documenteze trecerea spre stele.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Uite ce am găsit eu.... Pe atunci habar nu avea ce va urma.... Sursa FB, poftiți de cercetați. 

FB_IMG_1623174687555.jpg

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, Rodica` a spus:

 Uite ce am găsit eu.... Pe atunci habar nu avea ce va urma.... Sursa FB, poftiți de cercetați. 

FB_IMG_1623174687555.jpg

Nea Gheorghiță?!? :dance:bun bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Joseph Baena/Instagram Joseph Baena

Joseph Baena 23 de ani, Ladies, baiatul nerecunoscut decat in privat a lui' Arnold Schwarzenegger 74 de ani, ca nu vrea sa-i dea si numele de familie sa nu cumva sa ajunga mai bine ca ceilalti cu femeia Kennedy.   Pe vremuri un barbat pe cal arata cel mai bine, azi in sau langa un automobil. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

See the source image

Chris Hemsworth

Ezért nem vette fel Chris Hemsworth felesége a sztár nevét (joy.hu)  =  De ce n-a trecut sotia pe numele lui Chris Hemsworth dupa casatorie/ .... suna titlul articolului

Un comedian comenta mai demult numele de familie al actorului care valoreaza foarte multe jamboane :eek:   Hems = Jamboane  iar worth = valoare, cost ... pe undeva e adevarat, insa sotia are alta istorie valoroasa.   S-a casatorit cu  Elsa Pataky in 2010, care prefera sa poarte numele bunicii din partea mamei sale, sa fie mai aparte pe scena, fiind actrita!!!   

"She uses the surname Pataky in homage to her maternal grandmother: Rosa Pataky."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×