Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sigur mai era ceva de genul pe undeva. Eu nu cred in standarde, ci pur si simplu trebuie sa-mi placa mie. Si ca tot vorbeam de pufosenii, pai poate sa fie si o pufosenie cu burtica, dar dpmdv sa fie inalt. Atata gargauni am eu, sa fie inalt.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur mai era ceva de genul pe undeva. Eu nu cred in standarde, ci pur si simplu trebuie sa-mi placa mie. Si ca tot vorbeam de pufosenii, pai poate sa fie si o pufosenie cu burtica, dar dpmdv sa fie inalt. Atata gargauni am eu, sa fie inalt.

Merge si cu chelie ?

Ca stii ca e la "pachet" asta...burta si chelia. :crazy:

Editat de Two
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu musai vin cele doua la pachet, am un exemplar acasa :lol: ... fara chelie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu musai vin cele doua la pachet, am un exemplar acasa :lol: ... fara chelie.

Cred ca al tau este un exemplar cu eroare de fabricatie. :P Nu e fulloptions!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea, si din ceea ce stiu de la alte femei, un standard asa, mai spre etalon ar fi, cineva in genul lui Lorenzo Lamas.

 

Acum, poate mai sunt si exceptii ca ale lui Gurlain. Burta, chelie, scund si cu coada, or/si mustata.

Porscheul, e optional. Nu e in dotarea standard. :crazy:

 

Pai cam generalizezi,ca gusturile sunt diferite.Plus ca in timp,fizicul se schimba.

Spre exemplu,eu consider sexy un barbat cu dinti frumosi.Albi,drepti,curati.

Si daca are mainiile precum crenwursti si unghiile negre ca si cum ar fi racait prin morminte ? Dar dintii conform dorintei tale. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OOO da imi plac barbatii cu barba :pardon: Emana masculinitate :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam generalizezi,ca gusturile sunt diferite.Plus ca in timp,fizicul se schimba.

 

Eu am pus intrebarea in sensul general, pentru ca fiecare sa poata sa spuna cum considera el ca trebuie sa fie barbatul sexy. Pozele sunt binevenite, precum si parerile nepretuite ale doamnelor, domnisoarelor, dar si dornicelor de insusiri fizice masculine ce depasesc normalul sau chiar limita unei imaginatii obisnuite :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×