Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:flowers: pentru informatia pretioasa :) e unul din dansurile mele preferate

Cu multa placere. :) Si mie imi place f mult.

Nu ai vazut filmul Zorba grecul? Cu Anthony Quinn in rolul lui Zorba.

Uite aici cateva momente de dans din film. :flowers:

 

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai vazut filmul Zorba grecul? Cu Anthony Quinn in rolul lui Zorba.

 

Ba da, l-am vazut inca in prima zi cand s-a prezentat in Romania pe vremuri in anul 1965 parca, iar de atunci de zeci de ori la TV. Toate filmele despre care scriu le-am vazut la cinema de la Jandarmul la Saint Tropez si pana la Westernurile facute in Italia si restul lumii pe diferite ecrane si alb-negru sau color.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul din cele mai celebre si clasice dansuri este "I'm Singing in the rain"

 

 

Pe langa asta, eu nu pot suferi tipul asta de dans!!! si nici filmul asta tot din acelas motiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa asta, eu nu pot suferi tipul asta de dans!!! si nici filmul asta tot din acelas motiv.

 

Este foarte important si interesant ce scrii dumneata.As zice ca-i de o importanta colosala. Pe langa asta ma scuzi ca am pus ceva ce nu-ti place.Data vitoare poti in aceste cazuri sa treci la alte subiecte care le poti "suferi" sau sa te uiti la TV. Daca nici asta nu poti sa suferi am alte propuneri ca de exemplu sa tunzi cainele si sa speli pisica sau invers. Daca nu ai pisica,vezi mata,poate asta-i cauza ca nu poti sa suferi un dans in ploaie celebru in a cincea arta.

 

Din partea mea am sa fac tot posibilul sa nu mai pun dansuri in ploaie ca sa nu te mai superi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai pisica,vezi mata,poate asta-i cauza ca nu poti sa suferi un dans in ploaie celebru in a cincea arta.

 

daca n-am pisica ...

 

Te sifonezi gratuit, mie n-o sa-mi placa si cu asta basta, nici in milion de ani. Am preferintele mele de muzica si dans si nu-mi comanda nimeni parca!!! plus tapdance nu este clasic dans, din cate stiu eu, si chiar dac-ar fi tot nu-mi place.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Bine. Nu ai inteles ce ti-am scris. Noi scriem aci la un forum unde fiecare aduce ce vrea si ce-i place. Nici mie nu-mi plac unele dansuri care s-au pus aci dar eu iau in consideratie ca eu nu sunt buricul pamantului si ce mie nu-mi place poate sa placa la altii.

Apropo de "buricul pamantului", nici tu nu esti. Cand ceva nu-mi place, trec mai departe ca nimeni nu imi este dator nimica si nici eu la cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×