Sari la conținut
Forum Roportal
Cata232

Probleme cu USb urile

Postări Recomandate

De multe ori am probleme cu mufele usb ale pc meu nu imi recunoaste mausul in orice mufa las baga trebuie sal scot sal bag si abia dupa fff multe incercari isi mai revine chestia asta o face de 2 zile din ce cauza? VA multumesc

 

poate din cauza ca nbu mai face contact cu placa de baza...nici mie nu imi merg mufele din spate de la tastatura si mouse, nu le recunoaste si mi-a spus cineva acelasi lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De multe ori am probleme cu mufele usb ale pc meu nu imi recunoaste mausul in orice mufa las baga trebuie sal scot sal bag si abia dupa fff multe incercari isi mai revine chestia asta o face de 2 zile din ce cauza? VA multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MULtumesc pentru raspuns, dar ce trebuie sa fac? Ptr ca este ff ciudat pana acum 2 zile nu am avut asemenea probleme sa numi mai recunoasca mausul indiferent de mufa in care il bag. CE inseamna NBU acela si ce pot sa ai fac eu?Exista ceva sal pot face?

 

MA poate ajuta cineva si pe mine va rog mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cablul/mufa de la mouse are o intrerupere care face contact la una din cele fff multe incercari de bagat si scos mufa in usb.

Ia-ti alt mouse.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×