Sari la conținut
Forum Roportal
Adeadelinne

A incercat cineva chilotii cu fese push-up, care bombeaza fundul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toata lumea! de ceva vreme, ma bate gandul sa imi cumpar o pereche de chiloti cu fese push-up, din aceia care se zice ca iti fac fundul mai ferm si mai bombat. in sfarsit, au aparut si in romania! as vrea sa stiu daca i-a incercat cineva si daca efectul e satisfacator. am vazut ca sunt doua tipuri, panty si boxer, dar nu stiu ce model sa aleg. am inteles ca nu au magazin unde sa-i pot vedea/proba, se vand doar pe net, asa ca m-ar ajuta orice fel de informatie despre acesti chiloti cu fese push-up. multumesc in avans!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si ii poti tine pe tine in timp ce, obtinand astfel doua avantaje : iluzia fundului bombat si iluzia virginitatii.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si ii poti tine pe tine in timp ce, obtinand astfel doua avantaje : iluzia fundului bombat si iluzia virginitatii.

:lol2: Uite astia ar fi fost buni pentru Suparyci . Poate ca asta era ideea perfecta ca sa-si surprinda iubitul iremediabil. :lol:

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Melissa : Deci nu prea e de ras, desi ma bucur ca te-am amuzat. Eu nu inteleg chestiile astea cu sutien push-up, corset push-up, chilotei push-up. Ele sunt facute pentru a avea mai mult succes la sexul baietos, nu? Ok, bun. Pai si cand treci cu el la actiune si te dezbraci de toate pushapurile si iti cad toate pe jos, n-o sa-i cada si lui pe jos? Nu ar fi mai corect sa incercam sa ne modificam corpul asa cum dorim, decat sa ne furam singure caciula?

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ietete la ea....adica de ce sa nu te pocneasca masculii pe fund, cand mergi pe strada si nu numai ? :think:

 

 

pai daca apelezi la astfel de metode, sa nu mai vii dupaia sa zici ca barbatii e porci si magari si ca nu stii ce are cu noi, femeile nevinovate

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×