Sari la conținut
Forum Roportal
UNUL&UNA

Romanii vor cere inapoi, nu uitati!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Romanii vor cere inapoi, nu uitati!

Nu uitati astia care ati luat totul: veti plange nu voi, ci copiii vostri!

Jur pe mama mea si pe tara mea!

Sunt roman si nu voi trada tara!

Editat de Aseneth
scos clip video neregulamentar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vor cere inapoi? Sper ca nu virginitatea.....

 

 

Cum zice la regulament, n-avem voie cu rasisme ,xenofobisme si obscenitati.

In mod normal, trebuia sa iti invizibilizez topicul, ti-am scos doar videoclipul neregulamentar deocamdata, poate ai totusi ceva interesant de punctat.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romanii vor cere inapoi, nu uitati!

Nu uitati astia care ati luat totul: veti plange nu voi, ci copiii vostri!

Jur pe mama mea si pe tara mea!

Sunt roman si nu voi trada tara!

 

 

Curat patriot coane Fanica :crazy:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce 7,5 milioane de cetateni romani reprezentand cca 87% din alegatorii care s-au prezentat la urne, au fost trisati copilareste de o banda de 6 hotzi de portofele condusi de unul din marii ticalosi al istoriei Romaniei, dupa ce SUA ne-a dovedit ca "Democracy" este doar o vorba pentru prostit prostii, iar UE ne-a explicat ca litera si spiritul Constitutiei se cer interpretate in functie de interesul bandei de mafioti corupti care conduc Romania ...iata ca in plina criza a datoriilor, vremuri care cer adevarati barbati de stat, si nu niste carpe-n cur, a venit si randul USL-ului lui Tonta si a lui Cacarau sa ne dovedeasca ca Romania este in criza de conducatori barbati de stat, si ca de fapt Romania nu este un stat, ci o colonie cu sclavi ieftini, cu terenuri intinse pentru plantatiile stapanilor de sclavi, un fel de Africa a Europei populata de pigmei negriciosi care cer sa fie exploatati la sange si jecmaniti, un fel de NE-tzara ci doar un spatiul geografic mioritic in care se intalnesc hotzii cu prostii, iar victimile prostite de hotzi isi asculta cu tristete balada lor traditional mioritica la televizor.

Ce fel de tzara e asta in care legea este facuta doar pentru cei prosti? Iar faradeleagea este impusa fara cracnire prostilor din conducerea tarii de catre marii shmenari ai planetei ? Merita oare ca o astfel de tara "vale a plangerii" sa existe pe harta tarilor lumii alaturi de popoare mai mici si demne de ex, Ungaria, Bulgaria, Cehia Slovacia sau ar trebui sa o desfintam singuri ca sa nu le mai dam de lucru dusmanilor nostrii?

Oare nu le este rusine ticalosilor ca dictatorul bashina, si lashilor ca Tonta si Cacarau de faptul ca istoria le va retine "activitatea" si le va spurca numele, sau ca vor ramane in memoria romanilor ca niste zdrentze umile si lashe ?... sau poate romanii inconstienti si adormiti de veacuri, vor continua sa-si traiasca umili istoria lor rusinoasa, prapagand prin scolile lor care scot tampiti pe banda rulanta, minciuni otrepelor lor, despre faptele de vitejie a piratului chior, si vitejia inventata a ramelor umile ca Tonta si Cacarau?

 

Luati aminte Tonta Cacarau si Beshinosu ...romanii adevarati nu vor uita tradarea voastra!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×