Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut de curand Buzz Lightyear Of Star Command.

E interesant. Sunt personaje din mai multe desene animate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu raman adepta desenelor "animale" mai clasice: Animaniacs, Tweety& Silvester, Hercules, Tom & Jerry, Lilli si vagabondul, 101 dalmatieni, ... si lista ar putea continua mult si bine. Ice Age mi-a placut si mie in mod special :x

 

Eu sunt fan desene animate :x :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
monique,am eu ceva cu tom & jerry.daca ai dc++ atunci spune-mi si vedem noi cand intram si iei desenul,da?

 

Mersi mult... da-mi un mp cand poti intra ca sa intru si yo... si pe ce canale intri :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hop si yo. sa putea sa lipsesc yo de-acilea? adev ca la 16 ani ai mei inca ma mai uit la desene animate si nu-i inteleg pe aia care sa dau mari si tari cu faza ca desenele sunt pentru copii...(pana la urma yo c sunt? :cry: ) faza najpa e ca nu mai am cartoon si ma oftica.asta vara am fost la mare si cnd am vazut cartoon networca mai mai sa ma uit numa la tv... :) preferatul meu este si va ramane tweety(am tot felul de chestii cu el...) :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-i inteleg pe aia care sa dau mari si tari cu faza ca desenele sunt pentru copii...(pana la urma yo c sunt? :) )

 

Yo il numesc snobism... mama inca se uita cu mine la desene animate de tot soiul... cred ca fiecare dintre noi pastram o latura a copilariei si nu mi se pare ca trebuie sa ascundem acest lucru... :) :) :)

 

PS: Nici la mine nu mai e Cartoon Networca :) :x :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu vad o rusine in a te uita la desene animate. marturisesc ca si eu sunt adeptul celor clasice. din pacate nu mai am timp pentru ele. in schimb, serialele astea noi ma depasesc total :-ca . pe de alta parte mi-e si cam frica sa ma uit la ele... :socca:

le intelege cineva (in afara de copiii de 3-5 ani?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pacat ca la-au titrat... :) Pot spune ca am invatat ceva engleza cu ajutorul postului... mai ales din "Dexter"... "It'sa just my stupid sister..." ::x: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×