Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ma uit zilnic la cate ceva animat intre alte programe si precum peste zi sint mereu foarte multe ca nu dorm copiii, am si eu parte de cele bune!!!

Ador  "Ice Age:  Continental Drift" - 2012

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Crood - 2013 - cu vocea lui Nicolas Cage si Emma Stone pe langa o lista foarte lunga ... excelent film desi cu figurine urate dar placut totusi la cascat gura 2 ore fiind realizat excelent de bine sa atrage atentia telespectatorilor!!!   Despre o era preistorica dar poate fi si dupa un cataclism ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Early Man - 2018 - se reclama numai dar apare zilele astea la TV pe 16 Februarie, este asa de nou acest film si ca rupe toate cablurile de TV ca deja ne spargem de ras  :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Open Season - 2016 - desi film animat este o reusita, un mare succes, am admirat ca un copil mic. 

Sezonul deschis la vanatoare este criticat puternic si razbunarea animalelor din padure  face un efort comun sa combata pe vanatorii.

 

Trebuie vazut neaparat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Flintstones, episodul The Happy Household - 1962 - :lol2:  Fred se cearta cu Wilma ca nu poate castiga banii cu viteza cu care-i cheltuie ea!!!   Femeile decid ca-si cauta de lucru.  O agentie le trimite la Televiziune sa faca un show zilnic la TV despre gatit desi le-a pus la masina sa type pe Wilma iar pe Betty ca File Clerc = de aranjat actele in dosare in ordine alfabetica sau numerica.   Wilma a fost angajata ca stia sa si cante. 

Wilma's new cooking show on television is a hit with everyone except Fred, who's anything but a "happy pappy" as he's forced to go without Wilma's home-cooked meals. 

Storyline

Betty and Wilma seek employment to help the boys pay the bills and as a break from routine. The employment agency sends them to a TV station, where a producer decides to make Wilma "The Happy Housewife," star of her own nightly show about cooking. Fred, used to having his dinner on the table when he arrives home from work, now goes grumpily unfed and is unable to cope--but the show is a huge success, as Wilma urges housewives in song every night to "make your hobby hubby."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×