Sari la conținut
Forum Roportal
Xss

Cosuri , habar n-am ce sunt..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut!!!

Am o mica problema cu pielea fetei , de vreo 9 luni imi tot apar cosuri , apoi dispar , am si niste puncte rosii care ba apar ba dispar , nus ce sa mai fac cu ele?

Spuneti va rog cum scap de ele , sau macar scap vreodata de ele?( revin cu poza daca e nevoie ) :(:(:(

Va multumesc !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!!

Am o mica problema cu pielea fetei , de vreo 9 luni imi tot apar cosuri , apoi dispar , am si niste puncte rosii care ba apar ba dispar , nus ce sa mai fac cu ele?

Spuneti va rog cum scap de ele , sau macar scap vreodata de ele?( revin cu poza daca e nevoie ) :(:(:(

Va multumesc !!

 

 

Pune o poza daca e.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de vreo 9 luni imi tot apar cosuri , apoi dispar , am si niste puncte rosii care ba apar ba dispar

 

 

Poate sa fie si de la alimentatie, maninca spanac si alte frunze verzi din belsug pe langa rosii, ridichi, ardei gras, etc., si sa reduci din carne si grasimile animale, lapte.

Lapte batut/acru si unt sint bune. Urmareste cam in cat timp dispare un cos singur!!! si acrie mereu ce maninci si ce vezi pe fata ta si schimbarile. Poate te tratezi singura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Eu una am avut si eu o problema asemanatoare cu cosurile. Toata fata imi era acoperita cu cosuri mari rosii, daca incercam sa le sparg imi ramaneau gauri ca niste cratere pe fata si eram foarte disperata ca nu imi mai treceau, ba mai rau se inmulteau si pielea de pe fata arata tot mai rau. In disperare am ajuns sa folosesc tot felul de produse. Pot sa spun ca singurul care m-a ajutat a fost o pudra naturista pe baza de zeolit, faceam o masca din ea o aplicam pe fata si in parcurs de 4 luni fata mea s-a curatat. Acum o mai folosesc doar o data pe saptamana asa preventiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×