Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Un baiat neobisnuit prezice mari catastrofe pe Terra in 2009 si 2013

Postări Recomandate

Se poate sa fie adevarat asa ceva?Dupa mine orice se poate in lumea asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate sa fie adevarat asa ceva?Dupa mine orice se poate in lumea asta

Orice e posibil! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful:

As vrea sa stiu unde a aparut articolul si cine l-a scris. Acum, cand toata planeta se zguduie, cand oamenii sunt mai rai ca niciodata, cand bolile se raspandesc cu avionul si cand TOTI ne temem pentru vietile noastre, e foarte usor sa devenim isterici. Asta nu ne va salva de la dezastru. Care dintre voi poate sa renunte asa usor la Dumnezeu ?Da, e interesant sa ne gandim la civilizatii nepamantene, sa visam la aventura oamenilor in univers. DAR! AVEM OARE VOIE SA LUAM NUMELE DOMNULUI IN RAS? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai credeti oameni buni in toate prostioarele... pentru ca azi-maine o sa il credeti si pe Hancu si ale sale cutremure :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subiectul nu e ceva nou. Acesti oameni exista de cand lumea. Si in tara noastra sunt astfel de copii. Au o forta deosebita. Am stat de vorba cu un astfel de 'exemplar'. Toti isi revendica originea extraterestra si spun ca s-au nascut pe pamant cu diverse misiuni. Ceea ce dezvaluie e faptul ca au venit sa ajute omenirea sau sa previna dezastre. Nu prea vorbesc despre interesele civilizatiilor care pretind ca i-au trimis.

Totusi, cel cu care am vorbit mi-a dovedit, si nu numai mie, puterile sale de-a dreptul uimitoare.

Am mai discutat cu tatal unui astfel de copil. Inca nu m-am intalnit si cu copilul, dar din cate spune tatal la numai 4 ani stia lucruri pe care un om obisnuit greu ajunge sa le inteleaga. In rest aceeasi poveste cu extraterestrii, aceleasi lucruri misterioase etc. Acest copil poate calatori in astral si oriunde pe pamant doar prin forta mintii - ma refer la calatoria mentala.

Mai stiu despre un astfel de copil care la varsta de 10 ani si-a activat poderi deosebite. Dupa acest eveniment a primit vizita unui mesager extraterestru cu care a comunicat. Prea multe nu stiu despre acest caz.

Problema nu e - cel putin pentru mine - daca ei exista sau nu, ci ce cauta toti pe pamant. Un alt lucru care e cert - cel putin pentru mine - nu pot influenta in nici un fel soarta civilizatiei. Nu au aceasta putere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lol......orice este posibil in lumea asta Catalin!Hnancu era un nebun cu acte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful:

As vrea sa stiu unde a aparut articolul si cine l-a scris. Acum, cand toata planeta se zguduie, cand oamenii sunt mai rai ca niciodata, cand bolile se raspandesc cu avionul si cand TOTI ne temem pentru vietile noastre, e foarte usor sa devenim isterici. Asta nu ne va salva de la dezastru. Care dintre voi poate sa renunte asa usor la Dumnezeu ?Da, e interesant sa ne gandim la civilizatii nepamantene, sa visam la aventura oamenilor in univers. DAR! AVEM OARE VOIE SA LUAM NUMELE DOMNULUI IN RAS? :yahoo:

 

 

http://english.pravda.ru/topic/Boriska-30

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subiectul nu e ceva nou. Acesti oameni exista de cand lumea. Si in tara noastra sunt astfel de copii. Au o forta deosebita. Am stat de vorba cu un astfel de 'exemplar'. Toti isi revendica originea extraterestra si spun ca s-au nascut pe pamant cu diverse misiuni. Ceea ce dezvaluie e faptul ca au venit sa ajute omenirea sau sa previna dezastre. Nu prea vorbesc despre interesele civilizatiilor care pretind ca i-au trimis.

Totusi, cel cu care am vorbit mi-a dovedit, si nu numai mie, puterile sale de-a dreptul uimitoare.

Am mai discutat cu tatal unui astfel de copil. Inca nu m-am intalnit si cu copilul, dar din cate spune tatal la numai 4 ani stia lucruri pe care un om obisnuit greu ajunge sa le inteleaga. In rest aceeasi poveste cu extraterestrii, aceleasi lucruri misterioase etc. Acest copil poate calatori in astral si oriunde pe pamant doar prin forta mintii - ma refer la calatoria mentala.

Mai stiu despre un astfel de copil care la varsta de 10 ani si-a activat poderi deosebite. Dupa acest eveniment a primit vizita unui mesager extraterestru cu care a comunicat. Prea multe nu stiu despre acest caz.

Problema nu e - cel putin pentru mine - daca ei exista sau nu, ci ce cauta toti pe pamant. Un alt lucru care e cert - cel putin pentru mine - nu pot influenta in nici un fel soarta civilizatiei. Nu au aceasta putere.

Thunami poti sa ne dai mai multe detalii te rugam? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

thunami.. am o rugaminte.. zi-le celor de pe marte sau de pe orice alta planeta ca e un baiat aici pe forum, pe nume Iulian, care-i roaga f frumos sa vina sa-l ia de pe planeta asta ca nu-i mai place si vrea sa exploreze adancurile spatiului, pt ca simte ca pt asta a fost facut :yahoo: asa.. pe langa asta.. shaumbra, citeshte ceva carti in ceea ce priveshte metafizica si ancoreaza-te un pic si in logica si realitatea rationala.. spyder, uita-te la star-wars pt mai multe detalii :spiteful:

 

ce curiozitate am eu.. daca tot se presupune a fi asha puternic sistemul imunitar al acelui baiat.. de ce nu iau ei niste celule din corpu lui... le duc intr-un laborator.. si le infecteaza cu HIV.. sa vada daca-s asa rezistente, sau sunt doar un pic mai rezistente decat al unui om normal...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Thunami poti sa ne dai mai multe detalii te rugam? :spiteful:

In toate cazurile e vorba de fete. Cea pe care am cunoscut-o a ajuns la maturitate si am intrerupt legatura. Desi are puteri deosebite nu reprezinta nici un interes pentru mine. Celelalte doua sunt cazuri ciudate. Probabil la vara o voi intalni pe cea mai mica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×