Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Ce parere aveti de acest individ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exagerati, nu e nici un pimp, nu e nici un destept care vrea sa profite, unu' care vrea sa profite nu are reactii din astea inainte de a face sex cu persoana respectiva, macar atat.

E doar un cretin cu impresii de barbat(a se citi ghiolban), crescut intr-o societate asemanatoare cu a noastra, in care femeia e la cratita si nu iese din cuvantul barbatului, asta a vazut probabil si in casa.

Si unu' care vroia sa o scoata la produs, nu o invita in oras, nu avea discutii din astea cu ea...trecea direct la intimidare si gata.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si unu' care vroia sa o scoata la produs, nu o invita in oras, nu avea discutii din astea cu ea...trecea direct la intimidare si gata.

Pai daca nici asta nu a fost intimidare, ce a mai fost? :doh:

 

Ok, poate sa fie doar un obsedat, dar si astia sunt periculosi. Nu mai scapa de el dupa aia, si poate deveni violent daca i se iau jucariile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream la faptul ca ea relata cat de tandru si atent era el la inceput...inca n-am cunoscut proxeneti tandri si atenti, de aia ziceam ca un proxenet ar fi trecut la intimidare din prima, e posibil sa ma insel(nu, nu e...glumesc)

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream la faptul ca ea relata cat de tandru si atent era el la inceput...inca n-am cunoscut proxeneti tandri si atenti, de aia ziceam ca un proxenet ar fi trecut la intimidare din prima, e posibil sa ma insel(nu, nu e...glumesc)

E posibil. Sunt tandrii atata timp cat isi urmaresc interesul, actori desavarsiti. Odata ce s-au vazut cu sacii in caruta schimba placa.

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-o fi aplicat deja jiujitsu ala de nu mai raspunde?

 

 

s-a dus si ea sa invete ca sa vorbeasca aceasi limba :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsurile voastre, m-au ajutat mult, mai ales ca nu prea am cu cine vorbi aici. Baiatul s-a intors deja in tara lui, eu nu l-am mai vazut de la faza cu pumnul. El a insistat sa ne vedem inainte sa plece, sa ne luam ramas bun, dar eu am refuzat sa il vad. Oricum, mie mi-a lasat o impresie super proasta la ultimele doua intalniri, de tip in goana dupa fete cu bani si obsedat. Insa, doream sa vad daca exagerez eu, iar parerile voastre mi-au intarit convingerea.

 

Oricum, totul s-a incheiat acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, mie mi-a lasat o impresie super proasta de tip in goana dupa fete cu bani si obsedat.

 

Si tu te incadrai, aveai si bani ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×