Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Ce parere aveti de acest individ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm..dar tu ce parere ai despre el, initiatoare a topicului in serios sau in bascau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca este o idee atat de buna pentru o femeie singura si in fata unui individ din America Latina... nu ca ar fi mai cu moț ca e de acolo, dar aia au o mentalitate mai aparte.

 

 

Da, si noi avem o mentalitate aparte. (glumisem, se vede ca inca nu ma cunosti :) )

 

Poate ai uitat de ce este in stare sa faca o romancuta de-a noastra, chiar si unui urs. :lol:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si noi avem o mentalitate aparte. (glumisem, se vede ca inca nu ma cunosti :) )

 

:friends: Comentasem ideea :o: Stiu ca si noi avem o mentalitate aparte, multi cand aud de noi se cam uita sa gaseasca usa de iesire in caz de incendiu :o:

 

Poate ai uitat de ce este in stare sa faca o romancuta de-a noastra, chiar si unui urs. :lol:

 

:rot: Da, ar fi o idee buna sa-l priveasca, ca pe un urs si sa ramana saracul sud american si batut si f**** si fara dinti in gura :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de acest individ?

 

Cred ca isi cauta "marfa" pentru prostitutie.

Uite ce m-ar pune pe mine pe ganduri:

1. "...amicul lui m-a intrebat cati bani castig, nu am vrut sa spun, iar prietenul meu s-a uitat urat la mine"

2. Apoi, amicul a propus sa intram intr-un sex shop

3. Apoi amicul a inceput sa vorbeasca despre prostituate

4 Apoi, amicul m-a intrebat de ce am venit in tara asta si i-am spus ca pentru ca am rude aici, si in momentul acela ei doi s-au privit unul pe altul cu dezamagire si usoara teama in ochi.

 

 

Toate astea venind din partea unui "amic", pe care l-ai vazut prima data, in conditia in care nici cu asa zisul prieten nu ai relatii intime, mie imi suna a tatonare de teren...cat esti de vulnerabila financiar, daca esti sau nu singura pe lume acolo ( se sesizeaza cineva daca dispari), conceptul tau despre prostitutie.

Iar tu esti incredibil de naiva. Dupa comportamentul de vagabond descris mai sus,alaturi de un duios pumn bine tintit in stomac si urmat de o serie de amenintari, tu mai ai indoieli daca amicul latino este sau nu o lepadatura?!

Se vede ca tiparul tau de selectie este cu mari probleme.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca este o idee atat de buna pentru o femeie singura si in fata unui individ din America Latina... nu ca ar fi mai cu moț ca e de acolo, dar aia au o mentalitate mai aparte.

Ete na, ce sa spun, toti au mentalitati mai aparte numai romanii nu. Daca ai sti cati romani se ocupa cu traficul de femei pe la turci si prin alte tari, n-ai mai zice ca altii au mentalitati aparte. Din cate am auzit eu, bataia pe motive de gelozie e practicata si in Romania cat si in tot estul Europei. Am urmarit odata un documentar un de unul din Ukraina a vandut-o la turci in prostitutie pe nevasta celui mai bun prieten al lui. rolleyes.gif

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a facut o impresie foarte buna de la inceput, educat, manierat, inteligent, bland, afectuos si foarte tandru.

Toate calitatile astea ar trebui sa iti ridice deja un semn de intrebare.

 

Voi nu va uitati pe la Discovery?

Maniacii, criminalii in serie, sadicii, santajistii samd sunt niste gentlemeni desavarsiti si inofensivi.

 

Cand un domn va face o impresie atat de buna, e cazul sa fiti circumspecte.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.... Din cate am auzit eu, bataia pe motive de gelozie e practicata si in Romania cat si in tot estul Europei....

 

 

 

 

ce ma freaca pe mine de Europa sau restul lumii? ar trebui sa ne vedem paiul din ochiul nostru, in primul rand.

cu sau fara motiv, bataia a fost si este un sport national. Asta denota ca inca avem destule fiare printre noi.

 

:yes:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu sau fara motiv, bataia a fost si este un sport national.

 

:yes:

 

Sa stii ca e bine, nu e un motiv de mandrie declarata, dar in sinea noastra putem fi totusi mandri. Prin alte locuri oamenii nu se bat, se injunghie si se impusca, din acest punct de vedere e mai bine in Romania!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tii la pielea ta, fugi cat te tin picioarele si nu te uita inapoi. Schimba-ti numarul de telefon, muta-te in alta parte daca a aflat unde stai (desi sper ca nu i-ai aratat sub nicio forma), sterge-ti orice urma. Trafic de carne vie scrie pe tine. Daca cei care au scris inaintea mea nu te-au speriat inca, e timpul sa te trezesti. E un monstru care ti-a demonstrat ca s-ar deda la orice fel de gest, nu stiu cat de afectuos parea la inceput, dar un tip care ameninta o FEMEIE ca sti karate/fujitsu-siemens (:spiteful:) e un monstru!

 

Cum mai zicea cineva pe aici, voia sa vada cat castigi si daca mai sunt oameni care or sa se panicheze daca dispari. Ai putea sa alertezi politia si sa le spui ca ai fost amenintata. Poate ca nici numele individului nu e cel adevarat. Trezeste-te si fugi, o sa iasa prost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×