Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Muscaturi senzuale - regresie sau mecanism defensiv?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De exemplu, tipa musca mereu sau doar cand e luna plina? Alte simptome mai exista? Iese doar noaptea din casa? Nu-i plac bijuteriile de argint? Uraste usturoiul? Bea mereu un lichid rosu si tie iti spune ca e suc de rosii?

 

:good: La asta nu ma gandisem :doh: Trebuie sa ne spuna Nemo, daca are tendinta sa muste mai mult de gat, ca atunci treaba-i oablă, s-ar putea sa se trezeasca vâr-colac :o: si zau ca nu stiu daca asta-i regresie sau progresie sexo-Froidiana :crazy:

Editat de Black velvet
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii place argintaria, si baga usturoi in orice mancare, pana si in paine cu ou.

 

O excita teribil luna plina si imi repeta mereu ca vrea sex pe luna plina in Marea Neagra, sau in padure pe muschi moale privind luna plina cum urca intre brazi, ca in poeziile lui Eminescu, pe care le stie pe de rost.

 

Aici e contradictoriu, pentru ca usturoiul din painea cu ou e linistitor pentru anxietatea mea, dar sexul in padure pe luna plina poate fi o capcana subtila, adica sa ma duca pe teritoriul ei, ca in filmele americane de groaza, in care daca vezi doi care si-o pun in locuri neobisnuite simti in stomac ca sexul se va termina prost si inainte de vreme.

 

Pe gat si pe umeri am deja tatuaje de la dintisorii ascutiti, de care am fost foarte mandru azi cand faceam un contract la Gaz, pentru ca toti masculii m-au privit cu admiratie si invidie.

Editat de Nemo!
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile si asa se controleaza greu, chiar si in viata cotidiana, d`apoi la orgasm, cand uita de sine si fuzioneaza cu partenerul si cu tot ce exista.

Elaboreaza...

 

Cat despre restul, chiar simti nevoia sa analizezi absolut orice si sa despici firul in 14 ? Bucura-te de sexul cu pretina atat timp cat iti place si te te satisface. Cand nu-ti convine ceva spunei, daca iti displace ceva roag-o sa inceteze, ce mare lucru ? Daca sexul nu-ti mai place cu ea, nu-l mai fa si gata. Life is short man, iar tu o dai in serpi Kundalini, canibalism simbolic, Freud, deitati indice si alte minunatii bazaconice psihologice.

Ce va mai place unora sa va imbalmasiti in din astea...rolleyes.gif

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

In cazul asta eu nu te pot ajuta. Cred ca numai _altul sau Neverknown iti pot spune care sunt pacatele acestei pagane apostate si cum poti scoate dracii din ea. Vezi unde duce necredinta tinerei generatii care nu merge la biserica? :cry:

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca toti masculii m-au privit cu admiratie si invidie.

 

Asa :ok: trebuie sa vezi si partea plina a paharului, ca nu orice mascul se poate lauda ca a facut sex cu o femeie si a innebunit-o intr-atat incat a ajuns sa-l muste... :cheer:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi simt amenintata viata. Cu femeile niciodata nu stii la ce sa te astepti. Cu atat mai mult cu femeia asta, care dovedeste un apetit fantastic .

Pe cand cu barbatii stii mereu la ce sa te astepti, nu ? Si ce legatura are apetitul ei cu faptul ca-ti simti tu viata amenintata ? Apetitul fantastic e semn de inclinatii criminale ? Am chiulit la ora de psihologie criminala unde s-a explicat raportul intre fantezii canibalistice si apetitul gastronomic. rolleyes.gif

 

In caz ca nu mai postez pe aici, va rog sa investigati disparitia mea si sa imi faceti dreptate.

Mda. Asta e e topic de senzatie sau ce ?

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa :ok: trebuie sa vezi si partea plina a paharului, ca nu orice mascul se poate lauda ca a facut sex cu o femeie si a innebunit-o intr-atat incat a ajuns sa-l muste... :cheer:

 

 

Sunt curioasa daca il vor mai privi cu admiratie dupa ce trece perioada de incubatie a rabiei. :this:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

naeema, mai ia o lamaie cu zahar, ca esti pe langa.

toata lumea rade, canta si danseaza pe aici, doar tu te stresezi pe degeaba :)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curioasa daca il vor mai privi cu admiratie dupa ce trece perioada de incubatie a rabiei. :this:

 

S-ar putea sa se gaseasca mai multi care sa vrea si ei putina rabie introdusa prin muscaturi de prietena lui... nu de alta, dar sa se faleasca si ei putin :o:

Editat de Black velvet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×