Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Muscaturi senzuale - regresie sau mecanism defensiv?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi mi-a placut tare de el. Nu stiu care-i motivul, dar tb. sa recunoasteti ca a fost tare amuzant. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt nou pe aici si vreau sa va cer sfatul in legatura cu actuala mea prietena.

:crazy: :stars:

 

Cand ajunge in culmea excitatiei incepe sa ma muste de umeri, de gat, de maini.

 

Probabil ca simte excitatia si in cavitatea bucala :o: Nu stiu daca femeile pot avea si orgasm bucal, dar trebuie incercat, asa se acumuleaza experienta :good: :ok:

 

La inceput am fost incantat, dar cand m-a avertizat ca se teme ca nu se va putea opri la timp si ca se teme ca imi va sfasia bucati din carne mi-a trecut bucuria.

 

Pune-i manusi de cauciuc, precum cele de menaj si nu mai ai de ce te teme!

 

E trezirea sarpelui Kundalini

 

Asta se scoala la tine :yahoo:

 

Sunt foarte speriat dar si incitat, nu mai stiu ce sa cred, si am nevoie de sfatul vostru.

 

Eu zic sa-i dai la greu, nu te speria, se domoleste ea. Daca nu, leag-o! :o:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu legatul nu tine, femeia are energie, nu gluma, daca o leaga tb. sa munceasca mai mult, pt. ca energia ei ramane neconsumata.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu legatul nu tine, femeia are energie, nu gluma, daca o leaga tb. sa munceasca mai mult, pt. ca energia ei ramane neconsumata.

 

N-am zis sa o lege fedeles :o: Cu putina imaginatie, poate fi legata in diverse pozitii si astfel incat sa aiba si o oarecare libertate de miscare. Sa vezi tu atunci ce se zbate, mai ales daca nu-i convin unele chestii :lol2:

Eu as zice ca legata consuma mai multa energie zbatandu-se, decat miscandu-si doar partea corpului pe care o utilizeaza :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am zis sa o lege fedeles :o: Cu putina imaginatie, poate fi legata in diverse pozitii si astfel incat sa aiba si o oarecare libertate de miscare. Sa vezi tu atunci ce se zbate, mai ales daca nu-i convin unele chestii :lol2:

Eu as zice ca legata consuma mai multa energie zbatandu-se, decat miscandu-si doar partea corpului pe care o utilizeaza :rot:

Hmmm! Pare activa tipa, de-aia faptul ca-i legata s-ar putea sa o enerveze. N-as vrea sa fiu in pielea lui atunci cand o dezleaga: si nesatisfacuta si suparata ca n-a fost lasata sa faca ce vrea.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai bagam din cand in cand cate un termen gen regresie, teama de devorare, sadism, delir sexual, ca sa nu parem off topic.

 

On topic : Nemo!, eu cred ca tu tii fata nemancata . Cat despre apetitul ei sexual nemaipomenit, daca nu a gasit o metoda sa faca sex si cand doarme , inca n-ati doborat recordul mondial.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai bagam din cand in cand cate un termen gen regresie, teama de devorare, sadism, delir sexual, ca sa nu parem off topic.

 

On topic : Nemo!, eu cred ca tu tii fata nemancata . Cat despre apetitul ei sexual nemaipomenit, daca nu a gasit o metoda sa faca sex si cand doarme , inca n-ati doborat recordul mondial.

Sau in timp ce presteaza diferite activitati casnice, de ce nu? Asa se imbina armonios utilul cu placutul. :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai bagam din cand in cand cate un termen gen regresie

 

Paiii.... regresia este mai mult decat evidenta :P de la dorinta de a avea o blana naturala sau un SUV, la dorinta de a musca si zgaria :rot:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau in timp ce presteaza diferite activitati casnice, de ce nu? Asa se imbina armonios utilul cu placutul. :rot:

 

 

Asta a spus ca deja s-a rezolvat. Eu nu inteleg de ce radeti, aici vorbim de probleme serioase. Eu una nu pot sa ma pronunt, pentru ca Nemo! nu a dat destule amanunte. De exemplu, tipa musca mereu sau doar cand e luna plina? Alte simptome mai exista? Iese doar noaptea din casa? Nu-i plac bijuteriile de argint? Uraste usturoiul? Bea mereu un lichid rosu si tie iti spune ca e suc de rosii? Trebuie sa stim toate astea pentru a raspunde la intrebarea din titlul topicului.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×