Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Muscaturi senzuale - regresie sau mecanism defensiv?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca vezi ca a decorat patul cu patrunjel, legume,etc si are sarea si piperul pe noptiera, cred ca-i bine sa-i propui sa o legi de pat.Motivezi ca asa te excita mai tare.

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai mentionez ca la inceput a fost multumita cu ritmul de 3 acte sexuale pe zi, dar apoi a crescut pretentiile si spune ca va trebui sa prestez de 9 ori pe zi, si chiar in tot timpul liber, nonstop. Este aceasta exagerare un semn ca nu ii pasa de mine de fapt, ca sunt doar un sexrobot pentru ea?

 

 

 

Data viitoare iti va cere sa prestezi de 27 ori pe zi. Nu este exagerare, este ceva normal, toata lumea o face.

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

supervizoarea ta ce-a zis?

sau ti-e rusine si tie sa vorbesti cu strainii si-ai venit pe forum sa-ti spuna forumistii ce si cum?

(O solutie de moment, pana rezolvi problema - pune-i botnita. Tre sa fie incitant)

 

Supervizoarea a zis ca prietena mea e un pradator sexual si va trebui sa am grija cu ea, e ca un serial killer sexual dar care nu ucide, doar suge energia barbatului pana ce il lasa vlaguit, confuz. E un fel de violatoare in serie, dar care se axeaza pe o singura victima nenorocoasa, eu. Si-a pus ochii pe mine, si nu mai am scapare. E un exemplar rar de vampira sexuala.

 

Nu mi-e rusine sa vorbesc cu strainii sau forumistii, pentru ca eu sunt de la mama natura un nerusinat si un nesimtit, care spune lucrurilor pe nume.

Si da, ma asteptam si sa iti arati tu dezamagirea inca o data, pentru ca tu esti marele meu fan dezamagit de mine, purtatorul de cuvant al fanclub-ului ce ma adora, si e atat de dezamagit ca sunt un mandru purtator de masculinitate.

Eu tin enorm la parerea ta, adevarul e ca de cateva zile de cand repeti obsesiv ca esti dezamagita de mine eu am tulburari de somn, ma framant si chiar am visat ca eram cu tine intr-o casa care a inceput sa se rastoarne la vale ca o cutie de carton imensa, impinsa de vant.

Asta arata ca inconstient tin atat de mult sa nu te dezamagesc, pentru ca opinia ta despre mine face parte constitutiva din structura identitatii mele, si daca te dezamagesc ma simt pierdut, fara valoare, nemerituos, ca un ciulin luat de vant.

Imi doresc atat de mult sa nu te dezamagesc! Stiu cat suferi dezamagita fiind de mine. Stiu cat te doare ca am decazut din postura inalta pe care o aveam in inima ta. Nu ma mai poti idealiza, nu ma mai poti tine pe piedestal, si asta e asa de dureros! E tragic, carevasazica. Aveai si tu un psiholog perfect, pe care il puteai admira cu Ego Ideal, il puteai pretui, ii vanai comm-urile pe forum, sorbindu-le intelepciunea ca o albinuta nectarul din flori.

Si uite, acum, de cand imi exprim fatis sexualitatea, esti atat de dezamagita. E ca si fetita inocenta ce se uita pe gaura cheii si e dezamagita ca tata face ceva cu mamica, ca are sexualitate, fetita credea ca tata nu e ca toti oamenii, e un fel de semizeu asexual, si uite ca face si el prostii ca toti vecinii parosi din areal.

Stiu ca tii la mine cu o admiratie vecina cu dragostea, erai singura admiratoare pentru care postam, dorind cu disperare sa cresc in ochii tai, sa ma pretuiesti iar eu sa iti ofer cunoasterea mea. Era secretul nostru, complicitatea noastra, iar acum tu l-ai dezvaluit, aratand in public legatura noastra atat de intensa.

Oare esti geloasa pe femeile pe care le fericesc cu prezenta mea tantrica de sexolog viril, de 183 si 85 kg?

Oare asta e dezamagirea pe care a treia oara o clamezi?

Ce s-a intamplat, draga? Nu vreau sa suferi! Imi doresc atat de mult sa fii fericita, fetita cuminte si dragalasa!

Ridica-ti nivelul pretentiilor intr-o spirala infinita, ca eu sa ma chinuiesc si mai mult sa iti fac pe plac, si de fiecare data tu sa te bati de pamant pentru ca te-am dezamagit fara speranta!

Singurul barbat care ar fi avut o sansa sa realizeze nivelul infinit de asteptari ale tale de la neamul porcesco-cainesc s-a dovedit a fi un animal in pat!

Vai, vai, ce tristete pentru fetita naiva si pura, care in sinea ei mai pastra speranta ca macar un singur macho e capabil de o floare in dormitor!

Am sa ma straduiesc din rasputeri ca macar de acum sa iti fiu pe plac, iubita admiratoare fosta secreta de departe!

Spre culmi, spre extazul dezamagirii perpetue! Ad astra, per aspera.

 

Ideea cu botnita e geniala, combinata cu imobilizarea cu franghii si lanturi si catuse in stil sado-maso, poate da delicii de nebanuit! Mersi ca imi impartasesti din experienta ta. Dar ce ma fac daca se apuca sa maraie infuriata ca o leoaica prin botnita? O sa sperie intestinele din mine!

 

Revenind la subiect, femeia mea mi-a spus foarte decisa ca doreste sa folosim tot timpul liber pe care il avem la dispozitie pentru sex.

Nu vrea sa iroseasca nicio secunda care ar putea servi erotismului! Vrea sa recupereze fiecare zi din trecut in care nu ne-am acuplat pentru ca nu ne-am cunoscut!

Vrea sa o facem si cand gateste, si cand intinde rufe la balcon, si cand se uita la o comedie sa se relaxeze dupa serviciu.

I-am zis ca poate mai vreau si eu sa citesc o carte de psihologie, sa nu ma plafonez, si mi-a retezat macaroana: "n-ai decat sa citesti in timp ce prestez eu! iar daca nu te poti concentra, lasa ca iti citesc eu in timp ce prestezi tu".

Sunt ingrijorat ca nu imi voi putea continua frumos parcurs in cunoasterea psihologica, atat de util voua.

In viziunea ei, pot posta pe Roportal in timp ce presteaza ea, iar ea poate viziona un documentar cu animale ce si-o pun pe Animal Planet in timp ce prestez eu.

Ce e asta? Adictie la sex? Daca se va agrava in viitor? E un acting out sau e un mecanism defensiv necercetat inca de psihologia mainstream?

E o compensare a anxietatii primare, ori o sublimare a agresivitatii canibalice de Neanderthal?

 

I-am zis ca nu se poate sa facem nonstop, iar ea a replicat taioasa: "Dar maestrii tantra cum pot?"

Mi-a aratat pagina dintr-o carte de Tantra unde scrie negru pe alb ca maestrii tantrici pot presta nonstop!

 

19544_7017.jpg

 

Acum va intreb: e corect ca astia sa se laude in halul asta si sa le bage filme in cap femeilor noastre?

Si daca ei ridica standardele atat de sus, noi, barbatii obisnuiti trebuie acum sa prestam fara odihna, sa nu mai avem si noi timp de o bere rece cu prietenii, de un meci?

Cand am zis ca vreau sa ma mai uit si eu la un meci cu o bere, a zis ca si ea e microbista si stelista, si ca nu am decat sa ma uit cu ea in timp ce imi execut obligatiile casnice in pat!

 

Ce e cu aceasta ridicare a stachetei de catre femei la infinit?

Isi doreste ea sa ma ucida prin epuizare in mod inconstient?

Cand am zis ca orice barbat are limite, a zis ca Bivolaru cum poate sa se descurce cu sute de virgine ahtiate, si sa satisfaca mii de discipole nesatule, iar eu fug de o singura discipola pofticioasa?

 

De ce nu se stie femeia opri la timp, de ce nu se declara niciodata multumita cu un anumit nivel care o satisface omeneste, chiar daca nu dumnezeieste?

Ce e cu lumea asta? O ia razna de tot?

Oare nu e un semn apocaliptic ca femeile astea vor sa traiasca atat de intens de parca vine sfarsitul lumii in 2012? Uite, pana si liceenele au promovat bacul doar in proportie de 43%!

Editat de Nemo!
  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:rot: ajutoooor!!! :rot:

stai sa mai citesc o data.... Valeu.. nu credeam c-ai sa ma faci vreodata sa rad.. E un bun inceput, nu te credeam in stare. :lol2:

'aleu... Sunt spiciles :lol:

(iete, ai scris carevasazica in mod corect.. felicitari, dom'le)

 

Dar ce ma fac daca se apuca sa maraie infuriata ca o leoaica prin botnita? O sa sperie intestinele din mine!

 

faci o clisma inainte sau faci sex pe stomacu' gol, na.. si tu acuma, arta cere sacrificii.

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow! Unii ar ucide pt. o asemenea femeie, altii s-ar calugari. :lol:

 

Eu nu cred ca o sa te transeze vreodata, pt. ca, odata trasat, va gasi cu greu un tip care sa tina ritmul cu ea. Problema e ca s-ar putea ca nici tu sa nu mai poti mult. :)

Editat de Fiero
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, am auzit ca o clisma cu cafea da energie multa daca e facuta dimineata.

Cand am protestat, pretextand ca un astfel de regim ar termina fizic orice barbat, ea a zis ca ma va hrani copios ca pe Gargantua sau pe mancaii consorti ai lui Ulise, si va avea grija de necesarul de vitamine si aportul de suplimente nutritive, fiind farmacista, asa ca mi-a si facut deja o lista de suplimente naturiste cu ginseng si gingko baloba, afrodisiace chinezesti si pastile pentru maraton pe loc in dormitor.

 

Dar revenind la aspectele stiintifice ale simbolisticii problemei: se pun aici niste chestiuni foarte profunde, care ating esenta interactiunii femeie - barbat in societatea moderna atat de sofisticata de cand cu americanizarea societatii prin televizor, prin ridicarea standardelor la sexul sportiv (mai ramane sa se introduca sexul la Olimpiada, si pun pariu ca ea ne va inscrie ca si cuplu in prima tura eliminatorie, pentru calificarea la faza pe natiuni).

 

Ea vrea sa fie cu dansa-ntr-nsa tot timpul, fara numar, numai asa se simte umpluta, deplina, toata, intreaga.

Sa fie asta invidia de penis de care vorbeste Freud, adica fetita doreste sa aiba si ea ceea ce balangane la baietel, si singurul mod in care poate sa-si procure jucaria ce atarna baietelului e sa-l roage mumos sa i-o imprumute si ei pe termen nelimitat?

 

 

E asta dragoste adevarata, sau e egoism feroce, manipulare pe fatza, fara mustrari de constiinta, care foloseste barbatul ca pe o marioneta ce-i satisface femeii nevoile sale?

Este ea femeia ideala, sufletul pereche, sau o psihopata perversa?

E aici limpede sau nu functia utilitarista a barbatului prestator de servicii, furnizor de bunuri si sclav al muncii, in exploatarea omului de catre supra-oama?

 

Sau se vede aici clar deviza comunista dupa care "munca l-a facut pe barbat" (din pesteri si pana azi)?

 

E e o metafora pentru societatea moderna numai aparent patriarhala, dar de fapt matriarhala in radacinile ei?

 

E o noua manifestare simbolica a celor 12 munci ale lui Hercule, barbatul perfect, deificat numai dupa ce a muncit titanic dezvirginand cele 50 de fete ale regelui Thespius, ori cand era sclavul sexual al reginei Lydiei, Omphala, si al tuturor favoritelor ei de la curte?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ea are o mare carenta afectiva pe care cauta sa si-o umple facand sex. N-o puteti tine tot asa, ca o luati razna amandoi. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite, cum sa nu fie nesatula o femeie coapta, cand pana si liceenele au promovat bacul doar in proportie de 43%!

De ce, se intreaba societatea civila, socata, cautand explicatii cu disperare pentru a remedia dezastrul. De ceeeee??? Pentru ca liceenele au studiat pe ascuns sexologia, in loc sa le stea mintea la materiile reale!

 

Bagati insa sexologia in programa, bagati tantra ca alta disciplina de studiu, bagati kamasutra ca disciplina optionala, iar igiena sexuala ca materie obligatorie, bagati literatura erotica in loc de limba moarta romana, bagati chimia atractiei in loc de chimie neatractiva, bagati fizica frecarii corpurilor in loc de fizica plictisitoare, bagati algebra 1+1 egal tot 1 (cand nu da 3, daca se sparge prezervativul) in loc de matematici inalte, bagati psihologia relatiilor de cuplu in loc de psihologia aia invechita cu perceptie si reprezentare, bagati economia in care se calculeaza ce intra si cat iese, bagati filosofia aburitului pe site-uri de dating, bagati si scoateti, si veti vedea ca vom avea la anul promovabilitate de 100%!

Si cine va fi mai mandru in lume ca neamul romanesc?

Vom fi iarasi in topuri, si mai mult decat atat!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai demult sexologia s-ar fi numarat printre materiile predate in scoala oamenii ajunsi azi la maturitate ar fi fost mai impliniti si mai putin obsedati de sex?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×