Sari la conținut
Forum Roportal
Eleny1386

Noul admin desenatori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Noua admina e rugata sa-si verifice site-ul , si poate sa le dea afara pe fostele sau actuale moderatoare care baneaza in voie in continuare fara absolut nici un motiv , e inacceptabil sa incerci sa te loghezi dupa o perioada indelungata de absenta si sa iti gasesti contul banat .

Sonia/ Neko

"noua admina" e ACELASI admin, stie si singur ce are de facut! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"noua admina" e ACELASI admin, stie si singur ce are de facut! :P

Ok doamna admina cris (nexus ) sau ce alte nume mai purtati , aveti dreptate stiti mai bine ce aveti de facut , si eu am peste 20 de ani nu discutati cu un copil .

Stim amandoua ca antipatia dvs pentru un desenator preferat al meu nu justifica sa imi blocati contul . Nu v-am injurat , nu am dat note proaste si as dori sa-mi recuperez contul , pot sa-mi fac altul dar desi nu sunt mare lucru tin la cele cateva desene pe care le am acolo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa imi spuneti cum pot sa votez si sa comentez pentru ca am primit o nota de 9 si vreau sa o dau inapoi. Asa ca de inceput de scoala. In rest super site. L-am gasit pe youtube. :cheer: Dar merge foarte greu acel creion de desenat. Sau o fi calculatorul meu prea lenes?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa imi spuneti cum pot sa votez si sa comentez pentru ca am primit o nota de 9 si vreau sa o dau inapoi. Asa ca de inceput de scoala. In rest super site. L-am gasit pe youtube. :cheer: Dar merge foarte greu acel creion de desenat. Sau o fi calculatorul meu prea lenes?

Nu-mi spune ca 9 ti se pare o nota slaba,este doar cum o persoana ti-a apreciat desenul,nu este necesar sa dai nota inapoi.Nu intotdeauna poti avea note de 10...asa ca de inceput de scoala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca 9 ti se pare o nota slaba,este doar cum o persoana ti-a apreciat desenul,nu este necesar sa dai nota inapoi.Nu intotdeauna poti avea note de 10...asa ca de inceput de scoala?

Da.Asta stiu. Iar fata care mi.o dat 9 a reparat. Numa ca acu o venit alta care mi.o dat 8 ca spune ca nu intelege ce e ala? Pai ii imaginatia mea prosteasca aia ii si daca nu intelege de ce da note? Vreau sa o banati o cheama miruna10. Ori sa imi reparati media.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da.Asta stiu. Iar fata care mi.o dat 9 a reparat. Numa ca acu o venit alta care mi.o dat 8 ca spune ca nu intelege ce e ala? Pai ii imaginatia mea prosteasca aia ii si daca nu intelege de ce da note? Vreau sa o banati o cheama miruna10. Ori sa imi reparati media.

Miruna nu va fi banata pentru un 8.Banul se da in caz ca notele sunt mai mici de 5 si fara justificare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne mai reparati si noua site.ul?ca de reclame vad ca va ocupati dar cu ele nu veti atrage utilizatori fara de care site.ul nu va rezista...m.am saturat de erorile multiple care imi apar la fiecare desen,nu e placut ca trebuie sa muncesc degeaba...nu am cersit,nu am injurat,doar am desenat si am de gand sa continui dar multi dintre utilizatorii buni nu,au plecat aproape toti si ii veti pierde si pe cei ramasi daca veti continua asa...probabil aceste probleme nu conteaza pentru dumneavoastra dar ar trebui sa le luati in calcul...pacat ca tot ce-i romanesc si frumos trebuie mereu sa sfarseasca prost...demonstrati-mi ca nu e asa!

multumesc anticipat...

Elena.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×