Sari la conținut
Forum Roportal
Equilibrium Girl

Ora de business

Postări Recomandate

E singura emisiune pe care o mai urmaresc cu regularitate la TV datorita informatiilor utile si obiective pe care le transmite......si nu in ultimul rand, pt charisma prezentatorului :flowers: ....n-am crezut ca ma pot uita la o emisiune cu teme economice, indicatori bla bla fara sa ma plictisesc. :o:

 

Voi o urmariti?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.....

 

Voi o urmariti?

 

O mai urmaresc cand reusesc sa fiu in preajma TV-ului la acea ora. Imi place ca Guran se informeaza si documenteaza pe subiectele pe care le prezinta! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ... ca-i misto Moise Guran

 

 

Ce de incentiv ... un barbat sexy :doh: ca sa atraga public pentru un subiect asa de plictisitor pentru multe femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O mai urmaresc cand reusesc sa fiu in preajma TV-ului la acea ora. Imi place ca Guran se informeaza si documenteaza pe subiectele pe care le prezinta! :good:

fiecare emisiune se gaseste si pe net a doua zi pe site

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce de incentiv ... un barbat sexy :doh: ca sa atraga public pentru un subiect asa de plictisitor pentru multe femei.

 

:lol:

buna ideea, nu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush cat de sexy e dar are un simt al umorului de buna calitate care nu e viciat de lipsa de bun simt.....cum se intampla mai peste tot la TV.....de exemplu aseara la Antena 3 Gadea, Badea si altii de-ai lor se uitau la niste oameni si comentau despre fiecare daca este gras sau slab....PENIBIL! :doh:

 

Aceasta comparatie ne doare cray.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce de incentiv ... un barbat sexy :doh: ca sa atraga public pentru un subiect asa de plictisitor pentru multe femei.

nush cat de sexy e dar are un simt al umorului de buna calitate care nu e viciat de lipsa de bun simt.....cum se intampla mai peste tot la TV.....de exemplu aseara la Antena 3 Gadea, Badea si altii de-ai lor se uitau la niste oameni si comentau despre fiecare daca este gras sau slab....PENIBIL! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte important educarea maselor si nu poate merge fiecare la cursuri de facultate ca sa inteleaga cum se calculeaza dobanzile pe termen lung si altele, sau nu stiu despre ce se vorbeste inca ... inghetarea fondurilor, etc., termeni ciudati cateodata in diferite limbi :roll: e o minune ca se mai folosesc si azi. Un update este necesar si acolo in paginile manualelor de finante!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×