Sari la conținut
Forum Roportal
BazukaMD

Am nevoie de ceva sfaturi....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare.

 

Din ce am citit eu in postul tau, reiese ca nu stii ce vrei, ca nu poti accepta deciziile luate de tine iar prietena ta a inceput sa se sature sa fie impreuna cu un astfel de barbat.

 

Strict pe problema ta... Singurul lucru ce poti sa il faci pentru a mai avea vreo sansa sa te impaci cu ea este sa incetezi sa te mai vezi cu ea, sa rupi orice legatura. Chiar daca simti ca iti pica cerul in cap, ca lumea ta este pe cale de a se termina, nu o mai cauta.

 

Daca mai exista atractie fata de tine, va incepe sa fie ea cea care te cauta, care isi va dori sa iasa cu tine.

 

Tu in momentul asta esti una din prietenele ei cu care vorbeste toate cele ce ii trece prin cap. In acest moment outele tale sunt la kilometri departare.

 

Deci, inceteaza sa o mai cauti, incepe sa iesi cu alte tipe si vom vorbi peste cateva luni daca mai vrei sa fii impreuna cu fosta prietena.

 

Acum este doar senzatia de papusa din vitrina pe care o vrei dar nu poti sa o ai.

 

In acelasi timp in care iesi cu alte tipe, ar trebui sa incepi sa realizezi ca tu esti singurul responsabil pentru orice aspect al vietii tale si sa incepi sa lucrezi la tine, la dezvoltarea ta personala. Ar trebui sa incepi sa cultivi mentalitatea de BARBAT in jurul caruia femeile graviteaza si sunt atrase de tine ca de un magnet.

 

Daca iti doresti sa afli mai multe despre cultivarea acestei mentalitati, a BARBATULUI autentic, am creat un site unde vei gasi o comunitate de barbati care isi doresc sa se dezvolte personal pentru a nu mai intampina astfel de probleme.

Pe acest site vei gasi un material oferit GRATUIT in care iti prezint principalele trasaturi de personalitate pe care orice barbat ar trebui sa si le insuseasca pentur a deveni tipul de BARBAT pe care orice femeie si l-ar dori in viata ei.

 

Adresa siteului o gasesti la mine in semnatura!

 

O zi faina si sper sa iti rezolvi aceasta problema.

 

 

O zi faina. Sper sa adopti solutia cea mai potrivita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×