Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

tu n-ai dus o viata dubla cat ai fost cu el? de ce numai pe el il taxezi drept josnic?

Ba bineinteles ca da. Amandoi au fost la fel de vinovati. Ar trebui sa-si asume consecintele.

 

Insingurata, nu

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu m-ati inteles bine.eu sunt singura de un an de zile.si nu m-a socat atat de mult faptul ca am descoprit ca e casatorit ci reactia lui violenta,injuraturile,amenintarile,pt astea il consider josnic.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu m-ati inteles bine.eu sunt singura de un an de zile.si nu m-a socat atat de mult faptul ca am descoprit ca e casatorit ci reactia lui violenta,injuraturile,amenintarile,pt astea il consider josnic.

Recunosc, am pierdut şirul poveştii. Nu am urmărit tot topicul dar am răspuns la mesajul tău de la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost surprinsa pt ca m-a mintit spunandu-mi ca e singur,apoi am aflat ca este casatorit.dar acum nu ne-am certta pt ca e el casatorit ci pt ca l-am prins cu o alta minciuna

Probabil s-a g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai... m-a acuzat ca eu am pe altcineva si de asta am umblat sa il prind cu minciuna ca sa scap de el,ceea ce nu e deloc adevarat.eu i-am spus ca nu am pe nimeni,el a continuat sa ma acuze si uite asa l-am enervat incat am ajuns la injuraturi si amenintari.

Ce ai de g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai... m-a acuzat ca eu am pe altcineva si de asta am umblat sa il prind cu minciuna ca sa scap de el,ceea ce nu e deloc adevarat.eu i-am spus ca nu am pe nimeni,el a continuat sa ma acuze si uite asa l-am enervat incat am ajuns la injuraturi si amenintari.

 

Esti o femeie divortata, asadar esti libera sa fii impreuna cu un barbat liber(divortat, vaduv , necasatorit). Nu te inteleg de ce-ti place sa fii intr-o relatie cu un barbat insurat?! Te-ai ranit destul tu pe tine, nu-ti ajunge?!

Fa bine si renunta la asa ceva, ca deja ti-ai dovedit tie insati(erai curioasa probabil de acest dip de experienta si ai vazut ca nu-i ceea ce-i benefic pentru o femeie libera) ca acest tip de relatie nu ti-a adus implinirea, ba mai mult decat atat, ti-a pricinuit multa suferinta(pe toate planurile).

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asteapta sa se mai calmeze si explica i ca vrei sa incetezi cu aceasta relatie care iti face mai mult rau decat bn. va trebui sa inteleaga pana la urma. asigura l ca nu te intereseaza de sotia lui(in ideea ca nu te vei duce tu sa i spui de avntura voastra) si ca iti doresti sa ti traiesti viata singura mai departe....

sa n tii la curent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×