Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

still, as vrea sa iti cer mai multe detalii despre acest aparat, dar nu stiu cum sa iau legatura cu tine, pentru ca sunt membru nou si nu iti pot trimite mesaj privat. daca vezi mesajul imi poti da adresa ta de yahoo pe privat, te rog? multumesc

 

 

ansdana@yahoo.com

 

Nu prea pricep de ce, dar si mie imi da eroare cand incerc sa dau PM...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza si p mine chestia asta...am gasit un aparat p care poti sal folosesti aks Epilator cu laser Rio e in jur de 8 mil...stie cineva ceva despre acest aparat????la folosit cineva are rezultate?inafara d acest aparat mai trb cumparat ceva?s foloseste ceva consumabil??vr cat mai multe detalii astept cu interes va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

Primo: scuze pentru doua postari, dar mie mi-a dat eroare la prima...

Raspuns: dupa ce m-am interesat despre diversele variante de epilare pe termen lung si preturile practicate, am ajuns la concluzia ca, la modul realist, nu imi pot permite sa merg la salon si sa platesc sumele respective si atunci am optat pentru varianta asta(dupa ce am verificat si aparatele de uz personal pe baza de electroliza si "curent galvanic"...). Apoi am citit in amanunt despre epilarea cu laser(detalii tehnice...ex: lungime de unda, timp de tratament, etc) si am hotarat ca este, pentru mine, solutia optima. M-am informat, am citit consumer reviews, am verificat ca aparatul sa aiba marcaj CE(certificat european de calitate). Comandat, folosit, multumita de rezultat, informat mai departe. :o:

Draga Still, am citit mesajul tau pe forum si vreau sa stiu de unde ai cumparat acest aparat si daca ai rezolvat problema parului? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

am citit cu interes discutiile care au avut loc aici...vreau sa incep o metoda de epilare definitiva, pentru ca mi-am dat seama ca nu pot suporta costurile de la saloanele de frumusete cu epilatul de 2-3 ori pe luna...

m-am programat la o consultatie la un salon care foloseste o procedura de epilare definitiva prin lumina intens pulsata...stie cineva care e difenta intre aceasta metoda si cea cu laser? a mai practicat cineva aceasta metoda? da rezultate bune?

 

multumesc mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

costa de te 8) si nu e "atat" de definitiva...pe cat se zice,depinde de corpul tau cat de rapid e la "fabricat" par

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
costa de te :tease: si nu e "atat" de definitiva...pe cat se zice,depinde de corpul tau cat de rapid e la "fabricat" par

:P

mersi de raspuns....tu ai incercat? sa inteleg ca e mai bine cu laser decat cu lumina intens pulsata?

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cheer:

Draga Still, am citit mesajul tau pe forum si vreau sa stiu de unde ai cumparat acest aparat si daca ai rezolvat problema parului? :cheer:

 

tonecica, rezolvat problema in mare parte. Uita-te pe www.elforsistem.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare ptr barbati merge asa ceva? Avand in vedere ca firul creste mai repede si este mai gros.... :flowers:(. Eu chiar am probleme si n-as irosi banii pe un tratament care tine doar cateva luni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×