Sari la conținut
Forum Roportal
Mke78the

Noua metoda de "transplant"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua,

 

stie cineva sau a auzit cineva de metoda de pigmentare a pielii scalpului impotriva calvitiei?? M-ar interesa sa stiu daca aceasta metoda a juns si in Romania.

 

Va multumesc mult

Editat de bydy
Scos link extern

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

stie cineva sau a auzit cineva de metoda de pigmentare a pielii scalpului impotriva calvitiei?? M-ar interesa sa stiu daca aceasta metoda a juns si in Romania.

 

Va multumesc mult

 

 

 

Buna

Eu am vazut un astfel de produs la un salon din Bucuresti , am intrebat personalul salonului despre ce este vorba chiar mi-au facut si o demonstratie si am cumparat acest produs pentru tatal meu . Produsul se numeste Hair max , dar daca doresti mai multe informatii poti merge in diferite saloane sa intrebi de produsul acesta si totodata poate si poti testa Eu l-am achizitionat de la salonul din mall-ul Sun Plaza . Tatal meu este foarte incantat de acest produs si arata cat se poate de natural .

Editat de Ellenaavd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea, am o intrebare: are cineva idee sau a auzit cineva de metoda de pigmentare a pielii scalpului? Am gasit aceasta clinica care se afla in UK, pretul pentru tot scalpul este de 2000 lire,atat doar ca trebuie sa stai tot timpul ras in cap. Astept si parerea voastra.Acesta este site-ul : http://www.hishairclinic.com/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×