Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

creier vs. creier

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mark Gungor, un preot american ce tine se seminarii in legatura cu viata de cuplu si si-a facut o cariera din consilierea cuplurilor spune despre creierul barbatilor:

"Creierul bărbaților este alcătuit din mai multe cutii : o cutie pentru mașină, una pentru bani,una pentru servici, una pentru soție, una pentru soacră undeva

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super tare chestia asta despre creiere caci tocmai am aflat ca "mirificul" meu creier gen retea internet :think: nu reuseste sa acceseze fisierul cu "bitiii" salvatori :crazy: despre ce trebuie sa faca pe acest topic :lol:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea ca subiectul sa fie tratat cu umor, de-aia l-am si postat la coltul vesel. Asta nu inseamna ca nu mi-as dori sa aflu daca ati sesizat ca va regasiti in teoria pe care Gungor o are asupra modului de organizare al creierul femeilor si al barbatilor sau, dimpotriva, ati sesizat diferente mari, atat la voi cat si la sexul opus. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mark Gungor, un preot american ce tine se seminarii in legatura cu viata de cuplu si si-a facut o cariera din consilierea cuplurilor spune despre creierul barbatilor:

 

Stiu filmuletul.Un adevarat spectacol. :) Vezi

.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh, despre reteaua de internet este discutabil, cred ca fac parte din generatia 386 :o:

mi-ar place sa am si eu ceva cutiute pe care sa le mai accesez din cand in cand ; mai ales aceea cu NIMIC :lol:

iar multitastinkul sa fie la comun - ce el sa nu faca mare lucru; ia sa-si faca un upgrade si sa treaca la treaba

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu filmuletul.Un adevarat spectacol. :) Vezi

.

Da, stiu filmuletul. Din pacate, nu stau prea bine cu engleza, asa ca m-am multumit cu ceea ce-am aflat despre filmulet de la altii. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×