Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Reptilienii printre noi

Postări Recomandate

Tu esti ca in bancul cu girafa,vazuta pentru prima oara de roman.A spus: asemenea animal,nu exista!

Da mai,uite ca e plin net-ul cu clipuri de-astea,cu persoane cu pupile verticale.Am dat si cateva link-uri aici,pe topic.

Daca tu crezi ca sunt fiinte umane obisnuite,e treaba ta.Eu am vazut si la tv,si pe net si cu ochii mei asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc o clarvazatoare care imi spunea ca e lumea plina de reptilieni, pentru ca ii vede. Zicea ca cei mai multi reptilieni a vazut in Anglia. Dar nu ii vede dupa pupilele verticale cum spui tu, ci ii vede cum arata ei de fapt. Dincolo de ceea ce percepem noi cu ochiul liber, se afla niste creaturi infricosatoare..:o:

 

Mai spunea ca Lady Di a fost omorata de ei. Si ca Regina Angliei e reptilian. :o:

 

Eu nu cred nimic din toate astea, dar imi placea sa o ascult. Povestea frumos, punea suflet si credea ce spune. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti ca in bancul cu girafa,vazuta pentru prima oara de roman.A spus: asemenea animal,nu exista!

Da mai,uite ca e plin net-ul cu clipuri de-astea,cu persoane cu pupile verticale.Am dat si cateva link-uri aici,pe topic.

Daca tu crezi ca sunt fiinte umane obisnuite,e treaba ta.Eu am vazut si la tv,si pe net si cu ochii mei asa ceva.

 

 

Si daca este plin netul de reptilieni inseamna ca este adevarat? Informatiile de pe net trebuiesc selectate nu luate ad literam. Ai vazut tu un reptilian?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe planeta noastra,nu suntem cu totii oameni...exista si altfel de fiinte umanoide,care au abilitatea de a parea umane.

 

Ai vazut si filmul paranormal The X-Files??? acolo erau niste creaturi din astea ... altfel n-am cunostinte ca ar exista asa fiinte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca exista sigur ne conduc din umbra...prin increngatura mistico - religioasa a iudeo-masonilor....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca exista sigur ne conduc din umbra...prin increngatura mistico - religioasa a iudeo-masonilor....

 

NU, ei nu sint conducatori ... doar curata locul dupa altii, eventual omoara pentru sange!!!

lucreaza in spatele oamenilor, le pandesc precum hienele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kahila, daca ma uit la pupilele din avatarul tau, zau ca nu stiu ce sa zic :o: is tare verticale... :rot:

 

 

Nu te-ai prins. Vreau sa va hipnotizez cu ele :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum sa ma mai prind, cand deja m-ai hipnotizat :o:

 

Dragi colegi, este demonstrat.Exista reptilieni :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×