Jump to content
Forum Roportal
Arcangelo

Reptilienii printre noi

Recommended Posts

Iudeo masonii sunt cei despre care vorbesti si sunt mari sanse ca ei sa se inchine la vre-o.entitate sau rasa de e.t.

Astia, parca se inchinau lui Baphomet, pe care-l numeau Marele Arhitect al Universului sau ma insel?

• Upvote 1

Cred ca ar trebui infiintat imediat un serviciu medical de urgenta forumistic.

Un fel de '112' - '666'.

Si ar mai trebui infiintat un dispozitiv de neutralizare a atacurilor psihotronice, a manipularilor psihico-mistico-religioase....

• Upvote 1

Si ar mai trebui infiintat un dispozitiv de neutralizare a atacurilor psihotronice, a manipularilor psihico-mistico-religioase....

Vax.

E dovedit deja ca electrosocurile ajuta. Sau lobotomiile.

• Upvote 1

Astia, parca se inchinau lui Baphomet, pe care-l numeau Marele Arhitect al Universului sau ma insel?

Si au fost filmati de un reporter infiltrat la Bohemian Grove,pe cand participau la un ritual cu sacrificii umane...tot felul de magnati,politicieni,celebritati...

E plin netul de filmulete cu politicienii si vedetele de la Hollywood facand saluturi sataniste ("salutul coarnelor"),sau diferite gesturi simbolice legate de masonerie. (un ochi acoperit,intr-un triunghi e cel mai des folosit).

Asa,ca exemplificare,dau un video cu Rihanna facand salutul coarnelor,acoperindu-si un ochi,si purtand cu insistenta haine marcate cu emblema societatii secrete masonice skull & bones.A...si la sfarsit,o s-o vedeti si cu metamorfozari reptiliene.

http://www.youtube.com/watch?v=siAbJmurNFw

Edited by Arcangelo
  • Upvote 2

reptilienii printre noi

Reptilienii annunaki,care au venit pe Pamant si au facut experminete genetice pe oameni.

Rasa Sarpelui,bate-o vina.:P

:lol:

Ce-i curios e ca omul poseda si un creier de reptila.

Creierul reptilian este responsabil cu cele mai simple si vitale elemente ale vietii: reproducerea si securitatea.Reptilele sunt animale teritoriale.

Dorinta de putere si dominarea isi au originea in creierul nostru de reptila.

Creierul reptilian nu poate invata.

Uita-te la ochii femeilor si vei afla unde sunt reptilienii.

Adica?

Edited by Chistornete

Socant!! -tocmai ma uit pe Antena 1 la Oana Zavoranu.Mereu mi s-a parut ca e ceva foarte in neregula cu personajul asta media (in sensul ca rautatea dumneaei depaseste nivelul obisnuit,omenesc)...insa acum mi-a trecut prin minte sa ma uit la ochii ei,mai ales ca pentru cateva minute s-au dat cadre close-up cu chipul Oanei.Si...surpriza,iarasi si iarasi,pupilele Oanei devin verticale,chiar foarte vizibil.

In unele cadre sunt absolut normale...aparent,ochi umani obisnuiti...dar apoi...se transforma,in ochi de reptiloaica.Nu e o impresie a mea,cred ca emisiunea e inregistrata si poate fi urmarita pe net -eu am vazut-o chiar adineauri.(nu cred ca se deranjaza sa ii photoshopeze ochii atat de repede...sper.)

• Upvote 1

Oamenii cand se enerveaza devin urati ,poate tu o vezi frumoasa si ai a vut un soc.De aici concluzia ca este reptilianca. Nu exista reptilieni. Ai vazut tu in viata ta vreunul?Eu nu.