Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Reptilienii printre noi

Postări Recomandate

Fugi pe topicul de expunere ;) sa vedem pe viu cum arata :P

 

Pai nu esti hipnotizat? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu esti hipnotizat? :o:

 

Ba da, dar asa se manifesta la mine hipnoza :o:

 

Si ca sa fiu si on, unii considera ca oamenii sunt manipulati de reptilieni prin intermediul creierului reptilian, adica aceea parte a creierului pe care o avem toti (probabil, tu de el te-ai folosit ca sa ma hipnotizezi :P ) si care are unele functii specifice, pe care poate nu le-am dori...

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca exista reptilieni dar ozn-uri au fost fotografiate si filmate foarte recent pe luna,pe marte...si ar mai fi unul de 400 metri scufundat in marea baltica....prea multe articole despre ozn-uri sunt in presa....mie imi suna ori a manipulare ori se doreste crearea unei false amenintari a e.t. ........mie asa mi se pare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca exista reptilieni dar ozn-uri au fost fotografiate si filmate

 

Ozn-uri am vazut si eu, chiar mai multe si odata am avut ocazia sa vad unul de aproape, dar n-am de unde sa stiu daca sunt extraterestre sau de fabricatie pamanteana, cert este ca sunt neidentificabile pentru noi, cel putin. Reptilienii, dupa cate se spune sau se speculeaza, sunt deghizati in oameni, deci poti sa-i vezi in fiecare zi fara sa-ti dai seama.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista reptilieni mai cititi si voi lucrari de a lui David Icke are o colectie intreaga, si tablitele de smarald ale lui Toth atlantul

 

Si eu am intalnit multi oameni unii shapeshifteri altii doar hibrizi care aveau doar ochii de rep. , ei sunt Illuminati care conduc din umbra masoneria si pot fi depistati daca rostesc un cuvant anume , sau pentru empatii evoluati nici nu trebe ca ii simt de la un kilometru ;) ,dar daca sunteti atenti si observati bine se poate sa faca greseli de copiere si sa apara mai strambi / urati / deformati / cu pupile verticale etc ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×