Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Reptilienii printre noi

Postări Recomandate

arcangelo....tare repede te-ai lasat convins ca nu poate exista o astfel de specie...

??

Eu credeam ca imi pun reputatia (virtuala :P )la bataie spunand ca da,eu cred ca reptilienii exista!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut si eu persoane cu pupila ovala, dar nu m-am gandit ca-s reptilieni, ci doar ca e vorba despre astigmatism... Oricum, de persoane cu limba bifurcata, ca Fiero, n-am mai auzit, poate avem de-a face cu o sefa de-a lor. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am auzit o teorie care afirma faptul ca inaintea omului ar fi aparut o specie de dinozauri mai evoluata.....umanoida.....doar ca nu stiu daca sunt dovezi care sa sprijine aceasta teorie......arcangelo....tare repede te-ai lasat convins ca nu poate exista o astfel de specie.....mie reprezentantul de la fmi pt romania mi se parea dubios....franks....are fata de peste......serios vorbesc

probabil te referi la Atlantida

Arcangelo, la un popor de sceptici ca romanii.....greu prind astfel de idei ;)

 

Oricum, de persoane cu limba bifurcata, ca Fiero, n-am mai auzit, poate avem de-a face cu o sefa de-a lor. :o:

Eu am vazut la tv ca e trendy sa-ti bifurci limba (chirurgical underground)...si sunt si cateva persoane care si-au tatuat permament ochii :crazy:

 

dar creaturi ciudate ca Fiero cu limba bifurcata natural nu am mai vazut, e sigur ceva necurat la mijloc :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai are rost sa mentionez ca sotul meu vorbea la figurat? :D

:flowers: Are rost sa mentionam ca am glumit? :P

 

Eu nu vreau sa neg existenta reptilienilor, dar nici nu pot sa o sustin, deoarece imi pare putin cam fantezista. Daca ei exista in realitate, sigur vor apare dovezi clare ale existentei lor, daca nu, evident ca nu vor avea de unde sa apara...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte acum ceva timp ca erau tot felul de afisuri prin Piata Universitatii pe care scria "Avem nevoie de EI !" si erau tot felul de poze cu niste extraterestrii in costum de cosmonauti. Ma intreb folosea asta ? Conspirationistii cred ca s-au implicat in istorie in mod negativ si ca sunt responsabili de multe razboiaie. E interesant :roll: Mereu sunt altii de vina pentru mizeria de pe pamant, ba diavolul, ba reptilienii, ba mai stiu eu cine.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte acum ceva timp ca erau tot felul de afisuri prin Piata Universitatii pe care scria "Avem nevoie de EI !" si erau tot felul de poze cu niste extraterestrii in costum de cosmonauti. Ma intreb folosea asta ? Conspirationistii cred ca s-au implicat in istorie in mod negativ si ca sunt responsabili de multe razboiaie. E interesant :roll: Mereu sunt altii de vina pentru mizeria de pe pamant, ba diavolul, ba reptilienii, ba mai stiu eu cine.

Iudeo masonii sunt cei despre care vorbesti si sunt mari sanse ca ei sa se inchine la vre-o.entitate sau rasa de e.t....care se foloseste de ei pentru a ne controla si pentru a ne tine in bezna spirituala si in manipulare prin toate caile posibile.....e doar o teorie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: Are rost sa mentionam ca am glumit? :P

 

Eu nu vreau sa neg existenta reptilienilor, dar nici nu pot sa o sustin, deoarece imi pare putin cam fantezista. Daca ei exista in realitate, sigur vor apare dovezi clare ale existentei lor, daca nu, evident ca nu vor avea de unde sa apara...

Da, stiam ca glumiti. :crazy:

Si mie mi se pare teoria fantezista, sincer. Sper ca pe Arcangelo sa nu-l supere afirmatia mea. Am pt. el un deosebit respect. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×