Sari la conținut
Forum Roportal
Ginutza22

Barbati care nu vor sa fie tati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu esti hotarata sa-ti cresti copilul singura?(bine, nu neaparat, probabil te casatoresti si tu candva) intrebarea e de fapt, daca esti hotarata sa-ti cresti copilul departe de individul asta.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti hotarata sa-ti cresti copilul singura?(bine, nu neaparat, probabil te casatoreti si tu candva) intrebarea e de fapt, daca esti hotarata sa-ti cresti copilul departe de individul asta.

m-am hotarat de mult timp sa il cresc singura,doar ca mi-a fost prea teama sa vorbesc...deci raspunsul e da,vreau sa-l cresc singura...eu nu am spus ca as vrea sa ma impac cu el...multi ma judeca fara a stii cu adevarat ceea ce s-a intamplat si nu vreau compatimire ci doar am vrut sa pot vorbi cu cineva...sa impart pareri si poate sa invetze vreo fata ceva din intamplarea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine atunci daca nu-l cresti cu el...totusi, atunci cand mai intalnesti pe cineva, asigura-te ca nu-i la fel de cretin ca asta.

Asta asa, pentru starea ta de bine si in special a copilului.Atat timp cat familia te sprijina, succes, n-ai nevoie de altcineva.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, baieti nu aduceti jigniri, caci nu este cazul. Continuati intr-un mod civilizat.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

C-asa zic eu. Mai ingheata iadul pana ma justific eu pentru ce zic. Plus ca am dreptate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Plus ca am dreptate.

Poti avea dreptate, dar poti vorbi mai frumos, zau asa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti avea dreptate, dar poti vorbi mai frumos, zau asa.

Daca-mi zici unde am vorbit urat pot sa-mi cer si scuze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca suntem la gradinita sa-ti arat punct cu punct. Recitesti ce ai scris, regandesti, reformulezi si cand ai respirat adanc te reintorci aici si discuti cu Gina. Trebuie doar sa temperezi putin pasiunea din scris.

Si nu trebuie sa-mi raspunzi la mesaj. Discutia se incheie aici caci altfel deviem de la subiect.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt o mama in devenire ..... sunt singura pentru ca tatal copilului a inceput sa ma abuzeze verbal si fizic

Oameni iresponsabili...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×