Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oameni pe placul tau sunt greu de gasit. Dar te poti mintii ca ai asa ceva in jurul tau. Uneori chiar tine.

Totusi, cred c-ai mai bine singur decat sa te minti. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni pe placul tau sunt greu de gasit. Dar te poti mintii ca ai asa ceva in jurul tau. Uneori chiar tine.

Totusi, cred c-ai mai bine singur decat sa te minti. :)

mda. partea proasta e ca . singuratatea pana la urma te transforma in ceva nu prea frumos. si partea si mai proasta ca.. pana te prinzi ca e minciuna totul e asa de frumos. te fura perisajul :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda. partea proasta e ca . singuratatea pana la urma te transforma in ceva nu prea frumos. si partea si mai proasta ca.. pana te prinzi ca e minciuna totul e asa de frumos. te fura perisajul :doh:

 

In ce te transforma singuratatea ? :think: In outsider ? Eh si ce ? Mai bine un outsider intr-o lume ca asta.

 

Oricum, si cu iubiti in virtual, si fara, tot singura esti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna voua tuturor celor de aici. Am citit in mare parte fiecare ce a lasat scris.

Vreau doar sa spun ca eu am incercat partea cu sinuciderea si am ajuns la spital 3 zile in coma, dupa ce mi-am revenit am stat in spital 2 saptamani pana mi-am revenit, primul lucru dupa revenire a fost ca am plans nu ma intrebati de ce anume am plans pt ca nici eu nu stiu de ce am plans doar mult timp si am ajuns la concluzia ca indiferent de motive,necazuri,dezamagiri, nu are rost sa ajungi la sinucidere eu consider ca acel om in ziua de azi care incearca sinuciderea eu un om las. Poate ma credeti poate nu dar chiar nu am motive pt care sa traiesc,dar acum la ora actuala incerc sa ma bucur de viata aproape zilnic : pentru simplu fapt ca ma plimb , miros o floare,ma bucur de un concert de muzica simfonica , plimbare cu bicicleta,si multe altele lucruri simple care dupa parerea mea multi din ziua de azi au uitat.Si legat de partea daca e pacat sau nu depinde fiecare cat este de religios eu zis ca e pacat ca te gandesti,pacat ca te uiti la o femeie frumoasa si te gandesti mama ce ias face in pat,pacat ca iti doresti ceea ce are prietenul tau....si tot asa se poate continua. Daca te spovedesti si exista un pic de credinta toate se vor rezolva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×