Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Femeia "universal-valabila"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deschid acest subiect, intrucat ieri am reintanlnit o veche prietena, din gasca tineretii mele (20-25 ani), si care inca si-a pastrat farmecul, dar si disponibilitatea, desi e maritata si are un copil.

Cred ca toti barbatii au avut in grupul lor una sau mai multe fete "de serviciu", pe care le schimbau intre ei, des, dar de care niciunul nu se-ndragostea.(sau se mai intampla si asta...laugh.gif).

Fete bune, sufletiste dar foarte naive, de care brutele de noi... profitam din plin...blum.gif

Fata de care va spun e deosebita. Nu are nici pe departe trasaturile unei prostituate si nici naiva nu e.E doar speciala sau diferita.

Dupa ce ne-am vazut si a fost foarte afectoasa (m-a pupat si imbratisat), am stabilit sa iesim la o bauta, ca pe vremuri (eu ii propusesem la o cafea, dar ea a zambit amuzata). Mi-a mai spus si ca s-a intalnit cu "x" prieten si ca a fost ca pe vremuri (da). Apoi si cu "Y".

Mi-a fost jena s-o mai intreb de familia si relatia ei, dar din ce mi-a povestit ea, o duce bine, e fericita si acasa, dar ii cam lipseste distractia.

I-am sunat pe cei doi (X si Y) si intr-o nota specific masculina mi-au povestit despre intalniri. Deci nu ma inselam...adica nimic nu s-a schimbat.

Ce imi doresc eu sa aflu de la voi este acest aspect : "credeti ca genul acesta de fete ar trebui considerate usuratice, sau imature?"

Ma gandesc ca totusi, e mama devotata, dar "iubeste si ea viata" ,mai mult decat celelalte si in felul ei...Mie-mi place mult .yes.gif

Editat de InPing
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci e casatorita si are sau a avut 2 amanti. Pana la universal mai e mult. Numai pe Terra sunt peste 3 miliarde de barbati, cine stie cati or mai fi in restul universului.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica universal-valabila? :huh:

 

Pai... doa'na profesoara, ghimilele modifica sensu' lu ce scrie intre...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi doresc eu sa aflu de la voi este acest aspect : "credeti ca genul acesta de fete ar trebui considerate usuratice, sau imature?"

Nu. Nici vorba. Deloc usuratice si de imaturitate nici nu se pune problema. :lol: Au doar mancarime in exces.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi doresc eu sa aflu de la voi este acest aspect : "credeti ca genul acesta de fete ar trebui considerate usuratice, sau imature?"

Ce tot mai agiti cortexul testicular?

Considera-le available.

 

 

Ma gandesc ca totusi, e mama devotata, dar "iubeste si ea viata" ,mai mult decat celelalte si in felul ei...Mie-mi place mult .yes.gif

 

Deci pana la urma va plac alea inteligente? Ah?

E mama devotata? Prin ce proces tehnologic crezi ca a ajuns ea mama? Prin diseminarea Sfantului Duh?!

Tu de fapt ce vrei? Sa faceti analize psihologice complexe asupra perceptiei vietii de mama sau sa 'iubiti" impreuna viata?!

 

 

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca totusi, e mama devotata, dar "iubeste si ea viata" ,mai mult decat celelalte si in felul ei...Mie-mi place mult .yes.gif

 

Pe langa toate celelalte devotamente este posibil sa fie devotata si sexului

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×