Sari la conținut
Forum Roportal
Amaliacristina22

L-am inselat pentru ca fumeaza iarba

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Leon, cum i-ai raspunde lu' tanti, daca sa zicem ai fi avut relatie cu ea sau un prieten de al tau era intr-o relatie cu ea...si ea zicea: eu ma duc sa ma culc cu altul, pentru ca asta bea bere zilnic, e un betiv, din cauza lui ma duc sa ma culc cu altul...da' o sa ma asigur ca nu pun suflet?!

 

Vezi tu, se pare ca fiecare dintre noi pune accent pe alta constructie frazeologica din post...

pe tine te intereseaza sufletul... pus sau nu... o fi vreo fiinta mai pragmatica, ce stie sa faca separatia intre cele materiale si cele spirituale, mai stii?

 

si, la urma urmei, de ce-ar trebui sa-i raspund? ce drept am eu asupra unei alte persoane majore, mature, si care nu se afla in custodia mea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zi tu, toti o vad pe ea ca a inselat, dar pe ala ca se drogheaza ca prostu si-si distruge viata , e ok.

Consumul de droguri priveste doar pe persoana in cauza, insa adulterul ii priveste pe ambii ce formeaza un cuplu.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

vezi-ti fato de drumul tau in viata...

 

 

Chiar crezi ca-l cunoaste ? Ma indoiesc. :nea:

Unii o vad pe ea ca fiind victima unui drogat, altii il vad pe el ca sotul incoronat.

 

Foarte posibil ca peticul sa fie dupa sac, spun altii. :pardon:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un drogat? Ia mai informeaza-te tu, ca la varsta ta e pacat sa ai asa goluri.

 

Daca iti bei mintile nu o data pe saptamana, de trei-patru-cinci ori, cum se numeste ca esti? Tot aceeasi stare ti-o da si bautura.

 

dar nu-i aceeasi cheltuiala si acelasi final.

nu ca ar fi ok un alcoolic, dar pilimandristi din astia inofensivi sunt multi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cu atractia e alta treaba, te-ai complicat degeaba si ti s-a dus credibilitatea.

acuma are si el ce sa-ti arunce in fata.

 

trebuia sa-l lasi pt ca un habauc care isi f*te viata aiurea si bineinteles dupa aia sa te sexezi si tu sa te simti bine. :o:

dar nu sa iseli, desigur, ca asta doar masculii au voie cind nevasta nu face totul cum trebuie sau s-a ingrasat 4.122 kg.

Crezi asa, pentru ca stigmatul de curva in Romania, e mai lejer decat stigmatul de narcoman. Daca maine s-ar legaliza prostitutia, de exemplu, ai fi foarte indignata, desigur.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zi tu, toti o vad pe ea ca a inselat, dar pe ala ca se drogheaza ca prostu si-si distruge viata , e ok.

 

Adevaru' e ca si eu tot pe tine te-am remarcat, cu replica ta :

"ca l-ai inselat e irelevant..."
.

Chiar ma intrebam "de ce-o fi asa suparacios baiatu' ala...ce nu-i ajunge...unknw.gif???

 

doh.gif

Editat de InPing
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Consumul de droguri priveste doar pe persoana in cauza, insa adulterul ii priveste pe ambii ce formeaza un cuplu.

 

priveste pe dracu persoana in cauza.

isi distruge sanatatea lui, ajunge sa consume tot mai mult, cheltuie din casa pina ajunge sa fure si azi maine ii aplica si-o corectie fizica daca ii mai spune sa nu iasa cu amicii de iarba.

 

e spalare de creier, n-are ce sta linga o persoana din asta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Consumul de droguri priveste doar pe persoana in cauza, insa adulterul ii priveste pe ambii ce formeaza un cuplu.

Hai ca asta o fost foarte tare.

:rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca "saraca" fata e indemnata sa se arunce in bratele amantului, dar unii nu au in vedere faptul ca ala si-a facut treaba cu ea, ba si mai mult, i-a facut ceea ce merita... a umilit-o in fata sotului ei. Adica, fostul ei sot, ca doar ar fi prost acesta (sau, poate ea prea desteapta), incat sa nu conceapa varianta divortului imediat. Slava Domnului ca n-aveti si copii.

Editat de Dzidzean
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevaru' ca si eu tot pe tine te-am remarcat, cu replica ta : .

Chiar ma intrebam "de ce-o fi asa suparacios baiatu' ala...ce nu-i ajunge...unknw.gif???

 

doh.gif

 

e irelevant pt ce se intimpla in relatia lor, oricum el renuntase deja la ea si era pe duca.

chiar daca nu a facut-o declarativ si constient, asta e realitatea.

 

nici nu mai conta ce a facut ea, el deja a ales.

Editat de YasmiSL
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×