Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Femeile stupide, preferatele barbatilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie imi plac femeile inteligente, cu bun-simt, feminine si care sunt capabile sa aiba o relatie in care sa domine armonia, in rest, prea putin ma intereseaza ce spun studiile, realitatea-i mai importanta!

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie precizat in topic ca este vorba de cautare de relatii sexuale, de scurta sau putin mai lunga durata, cautare de fun, nu de partenere de viata sau neveste. Asta ca sa nu se inteleaga gresit cum ca in majoritate barbatii ar prefera femeile usuratice si ingramadite intelectual, in defavoarea alorlalte.

Pe de alta parte si eu daca as fi barbat si as vrea sa ma distrez bine, o noapte sau doua, cu siguranta nu m-as uita la o puritana care-mi da senzatia ca mi-ar tine un discurs despre incalzirea globala si importanta reciclatului in perioadele de pauza dintre sex si blowjob. :lol:

Editat de Naeema
  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am vrut sa las impresia ca as dori sa generalizez, chiar nu cred ca toti barbatii seamana intre ei, asa cum nici toate femeile nu seamna intre ele.

Insa inclin sa cred ca ceea ce releva studiul nu denigreaza deloc adevarul, e de-ajuns sa privesc in jurul meu si sa observ ca preferintele (si cand spun preferinte ma refer la atractie) pt. un asemenea gen de femeie sunt evidente. Nu contest nici ceea ce a spus Naema, faptul ca barbatii nu-si doresc ca partenere de viata permanente astfel de femei, nici nu-i de mirare, din partea unui partener de cursa lunga iti doresti stabilitate si siguranta, iar femeile stupide sunt departe de a sugera asa ceva, nu prezinta incredere, insa nu poate contesta nimeni ca, in ciuda faptului ca multi barbati isi aleg partenere de viata inteligente, echilibrate etc. etc., chestia asta nu-i impiedica sa li se scurga bleascul, de cate ori au ocazia, dupa stupide. :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chestia asta nu-i impiedica sa li se scurga bleascul, de cate ori au ocazia, dupa stupide. :D

 

Ma indoiesc de asa ceva, un barbat se uita dupa o femeie atractiva si cand se uita la ea, habar n-are daca-i stupida sau desteapta, el vede doar aspectul, de restul poate sa-si dea seama doar in timp.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma indoiesc de asa ceva, un barbat se uita dupa o femeie atractiva si cand se uita la ea, habar n-are daca-i stupida sau desteapta, el vede doar aspectul, de restul poate sa-si dea seama doar in timp.

Da...in 10 minute de conversatie.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cunosc barbati care nu se culca cu femei proaste, nici macar pt o noapte. Sunt si de-aia si de-aia.. asa cum nici femeile nu alearga toate dupa ce zicea nu stiu care in nu stiu ce topic.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×