Sari la conținut
Forum Roportal
lynxul_negru

Va reusi Pitzi sa dea desteptarea Nationalei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ungaria - Romania 1-0

Minutul 28 - inca mai avem timp sa luam vreo doua boabe. :lol:

 

La cat de bine joaca nationala noastra in momentul de fata, cred vom putea deveni un adversar de temut la Jocurile Paralimpice din 2016.

Editat de Olivier Dzidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nationala noastra a jucat prost, dar ungurii au numai petarde in echipa. Mare noroc pe capul lor cu egalul asta daca punem la socoteala ratarea incredibila a lui Stancu si acel penalty inexistent. Asa ca ungurii si-au ratat sansa de a ne bate secolul asta :lol: pentru ca la Bucurest altfel vor sta lucrurile in fata a 50.000 de suporteri romani!

Editat de Fnf2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate Piti a ramas, ca antrenor, acelasi barbugiu. I-a intrat un zar bun in ultimul minut si-acum ne vrajeste ca a facut un joc bun. Eu ma tem de toate meciurile serioase pe care le mai avem: si cu Olanda si cu Turcia si aproape chiar si de returul cu Ungaria.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca nu mai are rost sa comentam dupa Olanda - Romania = 4-0... nu? E de inteles. Totusi as fi curios sa vedem unde a gresit Pitzurca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E trist ce se intampla cu echipa nationala.

Cu acest barbugiu arogant sustinut de Corleone si Nasu' Sandu vom pierde si calificarea asta.

In loc sa gaseasca solutii sa invioreze echipa, el da vina pe jucatorii Stelei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti fratilor cu Piturca? E ultimul antrenor care a califacat nationala si inca mai avem sanse sa mergem la baraj. Jucam cu Ungaria si Turcia acasa, echipe pe care le putem bate.Sa-l lasam pana se termina campania de calificare si vedem dupa cum sta treaba

Editat de Fnf2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai il lasam, eu nu zic ca trebuie sa-si dea demisia.

 

Eu zic doar ca ar trebui sa fie antrenor: adica sa imprime nationalei un stil de joc, sa gaseasca solutii pentru superficialitatea din aparare, pentru incapacitatea de a construi vertical spre poarta adversarului, pentru ruptura dintre mijlocasi si atacanti, sa bage la nationala niste atacanti adevarati (unii care sa stie sa suteze) ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×