Sari la conținut
Forum Roportal
Alexymo

Card de Membru IDM Club

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

 

As dori sa fac un grup de 10 persoane pentru abonament Wellness la idm club. Daca ne strangem 10 persoane, abonamentul costa 360 ron pentru 6 luni. Abonamentul contine acces la piscina, fitness, aerobic, cardio, jacuzzi, etc...iar fiecare intrare este taxata in functie de activitatea la care participati...9 lei ora de aerobic, 12 lei la piscina...etc. Msi multe detalii gasiti pe site-ul lor...

 

Daca sunteti interesati, sa ma anuntati.

 

O seara buna!

Alex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

As dori sa fac un grup de 10 persoane pentru abonament Wellness la idm club. Daca ne strangem 10 persoane, abonamentul costa 360 ron pentru 6 luni. Abonamentul contine acces la piscina, fitness, aerobic, cardio, jacuzzi, etc...iar fiecare intrare este taxata in functie de activitatea la care participati...9 lei ora de aerobic, 12 lei la piscina...etc. Msi multe detalii gasiti pe site-ul lor...

 

Daca sunteti interesati, sa ma anuntati.

 

O seara buna!

Alex

 

 

Buna,

 

Suntem si noi 3 persoane care vrem. S-au mai inscris pe lista?

 

O zi buna!

Reli

Editat de Relishor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Suntem si noi 3 persoane care vrem. S-au mai inscris pe lista?

 

O zi buna!

Reli

 

Buna Reli,

 

Din pacate mai am doar o singura persoana inscrisa, deci am fi 5 in total. Au mai fost si altii interesati, insa li s-a parut prea scump pana la urma.

 

Eu nu stiu daca o sa mai am rabdare sa se inscrie 10, si voi merge la grupul de 2-9 persoane care costa 540 in loc de 360...

 

Va tin la curent oricum.

 

 

Merci,

Alexandra

 

Rectificare...inca unul inscris...suntem 6

Am mai dat si niste mailuri unor oameni care erau interesati acum cateva saptamani, sa vedem daca mai vor sa se inscrie.

 

 

Alex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Reli,

 

Din pacate mai am doar o singura persoana inscrisa, deci am fi 5 in total. Au mai fost si altii interesati, insa li s-a parut prea scump pana la urma.

 

Eu nu stiu daca o sa mai am rabdare sa se inscrie 10, si voi merge la grupul de 2-9 persoane care costa 540 in loc de 360...

 

Va tin la curent oricum.

 

 

Merci,

Alexandra

 

Rectificare...inca unul inscris...suntem 6

Am mai dat si niste mailuri unor oameni care erau interesati acum cateva saptamani, sa vedem daca mai vor sa se inscrie.

 

 

Alex

 

Mai caut si eu si pe alte forumuri...poate ne strangem mai multi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai caut si eu si pe alte forumuri...poate ne strangem mai multi :)

 

Perfect.

 

S-a mai inscris cineva, mai raman 3 persoane. Am sunat acum la club, si se pot inscrie si persoane care vor sa inceapa mai tarziu, doar sa avem copie dupa buletin la noi. Si acele persoane care vor incepe mai tarziu li se activeaza cardul in momentul in care fac plata....poate cunoasteti pe cineva cu astfel de dorinte....:)

 

Alex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Perfect.

 

S-a mai inscris cineva, mai raman 3 persoane. Am sunat acum la club, si se pot inscrie si persoane care vor sa inceapa mai tarziu, doar sa avem copie dupa buletin la noi. Si acele persoane care vor incepe mai tarziu li se activeaza cardul in momentul in care fac plata....poate cunoasteti pe cineva cu astfel de dorinte....:)

 

Alex

 

 

Perfect! :) mai caut si te anunt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata si a 10-a yeeeee

 

 

perfect! atunci, sa-mi lasi id-ul tau, sau adresa de mail, sa stabilim intalnirea...ma gandeam luni, ca acum vine weekendul, lumea pleaca... ce zici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×