Sari la conținut
Forum Roportal
Marius1979

Cum sa ma comport cu presupus bolnav psihic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru tine a maltrata inseamna doar bataia cu parul?

Regret oricum ca doar atat ai inteles.

 

Poate omul chiar o iubeste si tine la ea. Nu e vina lui ca ei i s-a urat de el. Sa plece si sa-l lase in pace. :doh:

Pentru voi doar barbatii sunt vinovati ca nu va citesc gandurile. Nu e el vinovat ! Nici ea.

 

Nu-mi vad deloc de treaba mea, cand vad ce prostii spui! Ai stat tu la fundul ei sa vezi ce viata a avut?! te bagi si tu in seama AIUREA, ca asta stii sa faci cel mai bine.

 

Dar Melissa a stat la fundul lui sa vada ce viata o avea el cu ea ? De ce pastrati doar ce va place ? Poate omul o iubeste si nu ii face nimic. Repede l-ati transformat in tiran.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine, stai jos, 3

 

Bun si ala. Oricum, nu mi se pare normal sa cautam un singur vinovat. Ea nu are curaj sa-si ia viata in maini pentru a fi fericita, el nu stie ce vrea ea. Nu trebuie ca unul sa fie victima si unul tiran. Atat aveam de spus.

 

Tu nu esti casatorit si oricat ai scrie aici, n-o sa ai dreptate. La fel cum nici eu si nici alti useri necasatoriti.

 

Da, asa e.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii tu? Am dat detalii despre situatie?

 

Ai spus ca dupa ce a plecat de langa el, s-a schimbat total, in bine. Ca si cum ala ii injecta otrava in inima :roll: Parca ai sugerat tu ceva acolo, subtil. In fine, sa nu o mai lungim, ca stiu ca nu o scot nicaieri. El e vinovat pentru tot. E vinovat ca nu ghiceste ganduri.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti despre parca fostul sot cine stie cum o maltrata, saracuta de ea.:doh: Sa fim seriosi si sa spunem lucrurilor pe nume. Nu e sotul vinovat ca sotia vrea o p*** mai tanara.

Las-o sa plece. I s-a urat de viata pe care o are, vrea alta. Nu esti tu vinovat, dar asta-i lumea. Las-o sa "infloreasca" cu altul. Cu cat o restrangi mai mult, cu atat va fugi mai tare de tine cand se va satura de tot.

Sa-i numim pe toti crizatii si frustratii intelepti atunci. Ca ei considera ca societatea e limitata si ignoranta pentru ca nu le ofera lor tot ce cred ei in mintea lor ca merita.

 

daca tot iti dai cu presupusul in necunostinta de cauza, fa-o pe alt ton si folosind alte expresii. Cuvintele obscene scrise cu stelute, tot cuvinte obscene sunt, sa stii. Grow up! Ca incepi sa o iei pe urma prahoveanului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, adevarul e ca daca trei persoane zic un lucru si tu altul, alea trei au ceva cu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu intotdeauna majoritatea are dreptate, mai ales in situatii subiective. E vba de viziune, de acceptare sau nu, a unei situatii, in functie de experiente, prioritati si valori personale.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×