Sari la conținut
Forum Roportal
Varalamare

sex mult fara orgasm

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bai, ce greu e inceputul asta, ca stau de 2 minute si nu-mi vine introducerea-n minte.

 

Deci eu fac sex din cand in cand. Intotdeauna am orgasm, ca asta e unul din scopurile sexului, nu ? Eu, unul, nu ma apuc de treaba cu asta in minte. Si ziceam ca intotdeauna am orgasm, dar mi s-a intamplat de vreo 3 ori (nici macar cate degete sunt la o mana) sa fac sex fara sa am orgasm (cand eram surprins de cineva sau aparea ceva neprevazut nu se pune la socoteala). De cronometrat, nu m-am cronometrat, la fel cum nici penisul nu mi l-am masurat, dar in alea 3 dati in care nu am avut orgasm, m-a tinut. Si m-a tinut. Adica dadeam ce dadeam din fund, mai luam o pauza de 2 minute cu saruturi si atingeri, ca sa fie treaba completa, apoi iar ma apucam de treaba. Deci vorbim strict de alea 3 partide fara sex, da ? Si ziceam ca a trecut atat de mult timp incat nici eu nu stiam ce se intampla cu mine, ca dureaza prea mult. Ca nu aveam eu orgasm, chiar nu-mi parea rau, da

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa ma masturbez de fata cu ea.. nu e frumos.

Sa stii ca nu. E pacat de la Dumnezeu. E injoseala, o umilesti. Foarte urat, sa nu faci asa ceva niciodata.

Si sa stingi si lumina si sa va inveliti bine, in timp ce faceti treaba rusinoasa.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia aia, sa imi spuna ca eu sunt barbatul

 

Daca si-a dat seama ca tu esti barbatul, inseamna ca nu mai ai de ce sa-ti faci probleme. Cu orgasm sau fara, ce mai conteaza, daca toata lumea-i multumita. :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i ala orgasm?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar orgasm fara sex nu se poate? Ca mie mi-e lene...

:rot:

Se poate. Daca ai imaginatia bogata. :D

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i ala orgasm?

 

Un fel de scurt-circuit care se produce sau ar trebui sa se produca la sfarsitul unei partide de sex, daca tensiunea este suficient de mare :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×