Sari la conținut
Forum Roportal
Anamaria20

Studiu despre Grecia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este gresit link-ul. Sau nu merge.

 

Deschide chestionarul si ia acel link. Sau ia-l din rubrica special creata pentru a distribui link, de pe acel site. Nu mai stiu unde e, am folosit si eu isondaje, dar nu imi mai amintesc parola, ca sa iti pot da acum un exemplu.

Spune-mi daca nu ai inteles si incerc sa o recuperez, ca sa iti arat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am raspuns, dar cred ca la unele intrebari chestionarul se poate imbunatati. De exemplu mi se pare o eroare sa lasi o singura posibilitate de raspuns la "scopul vizitei". Poate cineva a mers acolo si in scopuri profesionale si apoi alte cateva zile pentru turism, odihna si recreere. Apoi unele din raspunsurile pre-stabilite sunt greu de inteles. Ce e aia "resurse turistice antropice"? :stars: Personalul din turism? Populatia din jur?

Editat de lynxul_negru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

 

Darianna, aici ai linkul cu prima intrebare:

 

www.isondaje.ro/sondaj/256942639/1

 

Te rog sa ma anunti daca nu merge.

 

Lynxul_negru, resursele antropice sunt atractiile turistice create de om, gen muzee, manastiri etc. In legatura cu scopul calatoriei, e vorba de scopul principal pentru care ai mers acolo. adica, poate ai mers la un curs, de la locul de munca, dar apoi ai mai stat cateva zile sa vizitezi etc, insa pe mine ma intereseaza motivul principal pentru care ai mers :) Iti multumesc pentru observatii, chiar ma bucur ca ai scris. Eu am intrebat cateva persoane daca sunt clare intrebarile inainte sa le postez, si mi-au spus ca sunt ok toate..dar se pare ca e loc de mai bine :)

 

 

Va multumesc inca o data!

Editat de Anamaria20

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu merge. Mi-e foarte clar ca e de la mine, dar nu inteleg ce. Am oprit si firewall-ul windows-lui si pe cel al antivirusului si tot nu vrea. Mai incerc mai tarziu, vad eu ce idei imi mai vin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×