Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ! Am o nelamurire care ma macina:(.. in urma cu o luna au inceput certuri intre mine si prietenul meu.s a schimbat brusc,am ajuns la concluzia ca mai bine ne despartim.am stat 3 zile desp ,timp in care el si a cam fct "de cap"...kiar daca vbeam la tel in tot acest timp.am aflat ca m a mintit cu cateva lucruri, mi am pierdut increderea.I am mai dat o sansa, dar mi am dat seama ca fara incredere nu pot continua,ma gandeam tot timpul ca ma va minti la orice pas...mi a zis ca se va schimba ca ii pare rau ca m a fct sa sufar eu negresind u i cu nimic:(.Dupa 2 zile am aflat ca a iesit cu alta fata in timp ce eram certati( ea lasand u i com pe fb, ceva de genu " de ce nu i mai da niciun semn").L am sunat , mi a recunoscut ..i am zis ca aici se termina relatia noastra pt ca nu mi doresc asta de la o relatie si o pers care presupune ca ma iubeste. eu am vb cu tipa respectiva, mi a spus ca nu s a int nimic intre ei. de 4 zile nu am vorbit cu el, insa astazi mi a lasat un mesaj pe fb ca sufera mult si ii este foarteee dor de mine, i am spus ca el a ales drumul asta si ca asa este cel mai bine.El mi a spus sa nu uit niciodata ca ma iubeste din tot sufletul si sa nu i port pica:(.stiu ca ma iubeste, in 9luni cat am fost impreuna m-a facut foarte fericita,a fost o relatie asa cum mi-am dorit eu.de ce s-a ajuns aici daca ma iubeste.insista sa ne mutam impreuna, ne faceam planuri impreuna(mai mult el) a facut multe pentru mine,pentru noi.pana sa fim impreuna ducea o viata mai "golaneasca".acum a revenit la viata lui,la iesirile cu prietenii in fiecare seara s.a.s-a distrus totul intr-o clipa:(.voi ce credeti , ati trecut printr-o situatie/experienta/relatie asemanatoare...? el nu-mi spune nimic concret.eu nu-l caut,niciodata nu mi-a placut sa insist.ce se intampla cu el? fuge de aceasta responsabilitate(relatie)...?

 

sa stiu de ce s-a ajuns aici? poate nu am experienta necesara,nu stiu. eu il iubesc mult. totul era asa frumos.cel putin asa vedeam eu...

 

 

 

Editat de Aseneth
mesaj dublu ( editat caps de catre autor)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l sa fuga . O sa apara altul care o sa vrea relatie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ASA CRED CA ESTE CEL MAI BINE! poate ca ar fii mai bine sa ma gandesc ca a fost ceva frumos...kiar daca ma doare ca sa terminat asa de odata , fara motiv:( si nu inteleg dece...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa afli mai tarziu. Acum nu cred ca o sa intelegi cu adevarat ce-a fost sau ce n-a fost

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×