Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Femeia vs. berea, masina si alte lucruri utile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sper sa nu devin gay ca n-am vocea subtire....si-s si cam paros.

 

In cazul asta devine mai utila berea :o: Pentru spalat vase, rufe, etc. barbatii au inventat masini. De cand se chinuie ei saracii sa inlocuiasca femeia si tot nu reusesc, unii disperati devin chiar si gay, numai sa scape :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cazul asta devine mai utila berea :o: Pentru spalat vase, rufe, etc. barbatii au inventat masini. De cand se chinuie ei saracii sa inlocuiasca femeia si tot nu reusesc, unii disperati devin chiar si gay, numai sa scape :rot:

Eu nu cred ca barbatii ajung gay din disperare, asa cum nici femeile nu ajung lesby din disperare, or exista si cazuri din astea, dar sunt rarisime. Pur si simplu nu-s atrasi de persoanele de sex opus, nu simt nimic pt. ele. Poate-ai sa fii uimit, asta in caz ca nu stiai deja, dar exista bisexauli care au avut experiente cu ambele sexe, iar ei declara sus si tare ca barbatii sunt mai buni la pat decat femeile. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i just, dar imi place cand o intareste o femeie.

Clar! La toti le place! :lol: (sau aproape la toti, ca mai sunt si alti baieti, cu alte preferinte :lol: )

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru spalat vase, rufe, etc. barbatii au inventat masini. De cand se chinuie ei saracii sa inlocuiasca femeia si tot nu reusesc, unii disperati devin chiar si gay, numai sa scape

Pesemne ca nu ai auzit de papusile gonflabile de ultimul tip facute de japonezi sau de jucaria sexuala pentru barbati numita "Fleshlight". :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca barbatii ajung gay din disperare

 

Poate doar pe topicele de la dragoste si psihologie :rot: dar aici la coltul vesel, pot ajunge din orice :lol2:

 

Clar! La toti le place! :lol:

 

Din punctul asta de vedere e mai utila femeia ca berea si masina, doar daca n-or exista si masinofili... :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal. Berea si masina se pot strica. Femeia, niciodata!

:tomato:

Pai si de unde eticheta de "stricata", pusa femeilor cu moravuri usoare? Ca mai mult de la alte femei o aud, decat de la barbati?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si de unde eticheta de "stricata", pusa femeilor cu moravuri usoare? Ca mai mult de la alte femei o aud, decat de la barbati?

Ahaaa, deci tu dadeai cu rosii..:rot:

 

(topicul asta se vrea a fi neserios, asadar orice asemanare sau neasemanare cu realitatea, e pura coincidenta intamplare :lol: )

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×